• Krátkometrážní

The Funeral (2006) (hudební videoklip)

Prvně sem tenhle song slyšel v How I Met Your Mother , a pak v Falešní Poldové , a hned sem si jí oblíbil. Vždycky si jí rád poslechnu . Je velmi pěkná , a pokaždý mě uklidní.

Exit Humanity (2011)

Prvních třicet minut mě to bavilo , ale pak se to změnilo v nudný film , na který bych se po druhý určitě nepodíval.

Čarovný les (2014)

Plno zpěvu , ale dost nezajímavého. A dost mě nudilo že chvíli to bylo o tom , a chvíli o tom. Chvílema mě to bavilo ( Třeba s Johnym) , a chvílema sem chtěl odejít.

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Bylo nás pět je pro mě taková srdcová záležitost. Vadilo mi jen to že seriál má tak málo dílů , a to že se takovýhle seriály už skoro vůbec netočí .

Doupě vlků (2014)

Do půlky se mi to líbilo , ale od půlky do konce mi to přišlo jako stmívání. ( celkem dost o ničem )

Česko Slovensko má talent 5 (2015) (pořad)

Tak tohle mi přišlo jako o dost horší než předešlí díly. Proč tam k*rva dávali dva moderátory (Milana Zimnýkovala ) a ( Marcela Forgáče ) když vůbec neví jak na to ! Chtěli být vtipný , ale vůbec nebyli. Jakub Prachař měl zůstat u moderátořiny , protože role porotce mu vůbec , ale vůbec nešla. Lucie Bílá zase poslala polovinu lidí dál úplně za nic (klasika) , Diana Morová mi ani tak nevadila , a Jaroslav Slavík párkrát někoho setřel , ale už to nebylo jako dřív ... 35% tady 35% u mě.

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

líbilo se mi zpracování filmu , a dokonce i Kristína Svarinská , která mě doslova potěšila. Hudba se mi dost líbila , ale mohli tam dát někoho jiného místo Jakuba Prachaře , ten mě v tomhle filmu vůbec nesedl. Jinak v celku mě tento film dost potěšil , a vykouzlil usměv. Pár horších scén tam bylo , ale jinak se mi to dost líbilo. Jenom to mohlo trvat trochu déle. Film zkončil , a já si nestihl ani ohřát POPKORN :D

Česko Slovensko má talent 4 (2013) (pořad)

Česko Slovensko má talent 4 Aneb postoupí každý .... Fakt mě nasere když tam spousta lidí postoupí jenom kvůli tomu že jsou roztomilý , pěkný , malý atd. To do poroty rovnou může jít malý dítě , který nemá hudební sluch , nebo nějakej slepec ... Moderátoři byli dobří , ale z koho sem fakticky nemohl , tak to byla Lucie Bílá. Ta pošle prostě všechny. Leoš Mareš aspoň rozesmál , a Slavík už taky nic moc , i když někdy taky hodil dobrou hlášku. Ale v celku se na to moc nedalo koukat , doufám že se v Česko Slovensko má talent 5 něco změní.

SuperStar 2015 (2015) (pořad) odpad!

Horší porotu vybrat nemohli ...