Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Animovaný
  • Drama
  • Krátkometrážní
  • Akční

Recenze (960)

plakát

Dostihová horečka (1976) 

Geniální složení Gigiho Proiettiho a Enrica Montesana , hlavně ten Montesano mi sedl jeho postavou nejvíc. Tohle byla prostě fakt sakra zábavná koňská jízda u které jsem se strašně bavil.

plakát

Danielle Steel: Srdce si nedá poroučet (1994) (TV film) 

Nevím kolik toho natočili podle předlohy Danielle steelové , já jsem od kamaráda dostal cca 15 DVD se Steelovkou a musím říct že většina je dost velký podprůměr, který se ale dá celkem snést. Tenhle díl Srdce si nedá poroučet byl určitě ze všech co jsem viděl nejlepší. V kategorii Danielle steel tenhle díl určitě nadprůměr.

plakát

Jsem žena nebo muž (1984) 

Tady jsem ještě Steve Martina v celku ještě snesl. Slabší 3 hvězdičky.

plakát

Martial Law 3 (1992) 

První dva filmy jsem sice neviděl ale tohle

plakát

Monsters of Rap (1992) (pořad) 

(je to koncert a ne pořad). Tenhle koncert byl fakt nářez! 2pac , Queen Latifah a naughty by nature to pořádně rozjeli.

plakát

Vražedné dýky (2008) 

U tohohle mám trošku rozpolcený pocity. Na jednu stranu se na to dá koukat , a říkám si že je to hodně hodně a ještě jednou hodně slabí průměr co si nikdy víc nepustím ale místy to šlo, ale bohužel na druhou stranu je tam extrémně přehnaných a nereálných scén které do očí bijí. U těch soubojů jsem opravdu nevěděl jestli to brát vážně nebo spíš s humorem.

plakát

Nite Tales: The Series (2009) (seriál) 

1. díl: Ray J , 2.dil Black widow a 3dil Essence atkins. Nevím jestli toho je víc ale našel jsem jen tyto tři díly. Po 25 minutách. Atmosféra by šla ale ten děj dost pokulhává.

plakát

Gladiátoři (2010) odpad!

Dneska jsem shlédl tenhle film na dvd pod názvem země gladiátorů. No musím říct že to byla pořádná nálož exkrementů. Sex ve filmu stál za hovno, děj stál za hovno, a ty souboje byli tak příšerně natočené že se na to nedalo dívat.. Do toho ještě nesympatický herci bez špetky talentu. Propadák!

plakát

Caught on Tape (2013) 

Tak nějak ke komentáři Kaylin: tenhle Rap muzikál je úplně v pohodě scény i děj v naprostým pořádku a má to maximum toho co má muzikál splňovat, ale nedokážu pochopit jak někdo může říct o Stickym Fingagazovi že jen tak fušoval do rapu a bez úspěchu 🤣😅😅😅 Tak asi takhle Sticky Fingaz je to O v celým ONYX  v jedný z nejlepších hardcore rap skupin. Tohle pro mě byl skvělý nářez bez chyb takže musím dát plných 5 ***** ( A jinak by to chtělo si poslechnout pár písniček od Stickyho s překladem a hned by si zjistil že to je talentovaný umělec.

plakát

장희빈 (1995) (seriál) 

Našel jsem jen 7 dílů, ale i tak dost slabé..