Kouzelná chůva a Velký třesk (2010)

Tak tohle pokračování se bohužel nepovedlo, ani Emma Thompson už nehraje tak skvěle jako v prvním díle.

Hlídač (2009)

Až nečekaně dobrý akční film se Stevenem Seagalem, to poslední roky nepamatuju. Výrazně lepší dialogy i bojové scény zařazují film sice jen na průměr, ale to je u Seagala víc než dost :-).

Kronika rodu Spiderwicků (2008)

Film mě hodně překvapil svou temnou stránkou, čekal jsem rodinnou fantasy, ale ono to bylo tajemné a hodně temné, scénář sice nic moc, ale vizuální stránka příšerek naprosto úžasná. Celkově se mi to hodně líbilo.

Quigley u protinožců (1990)

Velmi příjemné překvapení, vynikající Tom Selleck s Alanem Rickmanem a skvělá puška :-), navíc hodně dobrá hudba z toho dává celkově povedený western.

Sexy 40 (2009)

Příjemná romantická komedie, žádná velká slaďárna, takové moc fajn navíc s vynikající Catherinou a Justinem Barthem.

Apokalypsa (2006) odpad!

První půlka filmu nemá hlavu ani patu, po půlce se to sice trochu zlepšilo, ale film působí i tak zmateně a jeho smysl jsem nějak nepobral a navíc s takovým hereckým obsazením co tam bylo (od čehož jsem měl veliké očekávání), tak jsem naprosto zklamanej a znechucenej, protože tihle herci mají mnohem na víc. Navíc to trvá 2,5 hodiny což je na takový film extrém, nadával jsem si, že jsem na to vůbec koukal až do konce, je to snad nejhorší film co jsem letos viděl a to je už listopad.

Fešák Johnny (1989)

Skvělé herecké obsazení což je vše zajímavé na tomto filmu, čekal jsem mnohem mnohem víc, místy nudné až nezajímavé. Po úvodním přepadení zlatnictví jsem čekal kdy to tempo bude pokračovat, čekal jsem a čekal a najednou byl konec.

Noční rande (2010)

No čekal jsem mnohem víc, začátek hodně slibný, ale pak se to mění v tuctovou akční komedii, která ale bohužel nedosahuje ani průměru, akce dobrá, ale vtip téměř žádný, pro mě rozhodně zklamání.