9. rota (2005)

Vynikající film na večer , který je podle všeho natočen podle skutečné události.Film měl srdce a dokázal zaujmout.Fjodor následuje svého tátu výborně. pro mnne za 5*

To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (2013) (pořad)

Jeden z nejlepších pořadů Top Gear a to nejlepší z ňeho... proste pecka doporucuju... misto ordinace se podivejte na tohkle :)

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Pokračování této serie opravdu stojí za to se podívat. možná lepší než jednička.stallone a jeho banda opět nezklamala.Chuck Norris mě příjemně překvapil najednou jsem se mu začal smát jak mluvil oté kobře.I když Van Damme měl zápornou roli poradil si s ní skvělě. 5 hvězd bezpochyby.

Sám doma 4 (2002) (TV film)

: Uplná blbost. Protivnější a otravnější film jsem nikdy neviděl. trapní herci z kterých se mi chtělo blít.za snahu bych dal jednu hvězdu ale stydte se.

Warrior (2011)

tenhle film doporučuji.Hodně mě překvapil herec Tom Hardy který předvedl neuvěřitelný herecký výkon.Film měl děj a pointu prostě vše co patří k nejlepším filmum.Uplná pecka.

Expendables: Postradatelní (2010)

Je to něco jak kdybych si pustil starou ohranou ale super písen. Neuvěřitelná škála geniálních herců kteří to skvěle podaly. geniální nápad a také geniální provedení. pro mě 5 hvězd :