• Rodinný

Talentovaný pan Ripley (1999)

Chaoticke,nudnè...neviem..mna to proste az tak nebavilo. Matt sa absolutne nepodobal na Dick-a ani nahodou. A ten mrtvi kamoš nejako nespolupracoval ked ho vynasal z bytu von. :) A aby nebolo malo.... az tak velky pruser neni,šupnem ho do kabrioletu a nejako sa ho zbavim. :)

Život (2017) odpad!

Jááj...,tak dobre sa to začínalo! A dobre sa to aj dopackalo! Totálne amatérske. To ste na to ako dlho-dlho museli zbierať myslienky.... A ako prvého treba odpratať toho najlepšieho herca??? jááj, potom sa už nebolo na čo dívať. Calvin neprežije bez vzduchu,ale v pohodičke si pobehá aj v kozme. Nepochopila som jednu vec... v tom inkubátore on bol skapatý a s tou elektrinou ho zobudili, alebo ako to bolo? Iba sa tam nudil? Ale v podstate už mi to je aj tak jedno, odporúčat to nikomu nebudem. A to už bola aká karma, že týpek sa s Calvin-om vrátil, a baba sa odkoloňila zo svojej dráhy..... Tssc... Už ku koncu som fandila aj Kim-Čong Shui-ovi, keď už má to malé,.. ale protokol by ani jemu nedovolil prežiť a vrátiť sa. No ale teraz naozaj... Bolo vám treba tie sprosté protokoly?

Dogville (2003)

Fakt dobrá fantázia. Obdivujem to. A navyše áno. ludia sú dnes už veľké svine, aj ked to od nich nečakáme. Dokážu poprieť aj hviezdy z neba. Samé sklamanie,smútok, využívanie, odplata,... teraz sa tomu hovorí... za dobrotu na žobrotu. V Dogville býva 10 ludi plus mínus, a ani jeden z nich neni komplet. Už sa nečudujem, že sú niekam odstrčený od normálneho sveta.

Opilí láskou (2002)

Slušná komédia. :) A tie pudingy žere do dnešného dňa. :)

Memento (2000)

Tak počkať,.. oni nahánajú mňa...alebo ja ich?? :) Ale je to skvelé. (75%)

Desperately Seeking Santa (2011) (TV film)

Už 3. rok fičím na vianoce na tento film. Je taký jednoduchý,romantický, vianočný.. stvorený pre mna. Herci tiež simpatický. Merry Christmass! :D

Přátelé (1994) (seriál)

Toto je seriál, ktorý ta bude bavit aj ked si to pozries 200 krat za sebou.

Tohle je náš svět (2016)

Silno moc váham medzi odpadom, a 2,alebo 3*. Sorry,ale ja si rodinnú komédiu nepredstavujem pod obrazom, ako detičky vykopávajú svoju mrtvu mamu z hrobu,naložia do akože karavanu menom Steven, a celu cestu detská plaču nad svojou mrtvou mamičkou. Potom ju zabalia do deky, podpália ju, popri tom si spievaju a tancujú. Otec vymetený človek, malemu detsku na beton vysvetli co je to znásilnenie..... toto mohol napisat iba psychicky narušený človek. Rodinná komédia spočíva v tom, ako sa dostávajú do nečakaných sitiácií, a ako sa z toho vyvlečú. A na koniec sa všetci vrátia, a nad všetkým čo sa stalo iba smejú. Sorry,ale pre mňa slabota. :P

Neon Demon (2016) odpad!

Hnus. Nečudo, že ludia odchádzaju este pocas premietania. Je to velky extrem, aspon pre mna. Dufam ze ma z toho necakaju nocne mory. Ako cucá krv z ruky, ako sa tam uspokojuje s mrtvolou, zje oci babe ktoru zabila...Kde je tá fantázia? Kde sa to vytratilo y filmov? Nominovala by som to na zlatu malinu, alebo aspon na zlaté hovienko. :( blee :(

Café society (2016)

Nemastné-neslané. Až by som povedala .. dalo sa predpokladať, ako to dopadne. Cakala som sice trosku viac toho, aspon na konci, ako zije jedna strana, a ako ta druha. Koniec prebehol velmi rychlo. Stretol novu babu, otehotnela a to bolo vsetko. A potom sa znovu objavila bývalá. Taka klasika, ale zase ... nebolo to zlé. :)