• Rodinný

Vánoční koleda (2009)

Ako príbeh je ozaj super. Radila by som si to pozrieť každému, ale do rozprávky sa mi to veľmi nehodí. Ja som to videla po 1-krát keď som mala 15, a mala som z toho nočné mory. Ale príbehovo je to naozaj super. Takto pred vianocami si to pozrite,a zamyslite sa nad tým, že láska a rodina je v živote to najdôležitejšie.

Všechno nebo nic (2017) odpad!

Ou! Toto bolelo. :/ Keby som to pozerala v kine, asi to nevydržím. Možno by to bolo celkom fajn, ale je to kniha povodne od slovenskej autorky, napísane v slovenčine, a vo filme obsadila pár slovenských hercov, ktorý sa rozprávali po česky?? To proč? :) Ešte k tomu... keby napísanie knihy bolo také jednoduché... otvorím si PC a napišem knihu? tak takým tempom už aj ja mám vonku aspoň 10 kníh. Ďalšia vec... dobre to tam "roztočili".. v tej kancelárii, celý obchod ich počul, ona ako čerešnička na torte povie..už mi nevolaj!!! Skončila som s tebou....???.. Nepochopila som ju. Zenská logika síce funguje zvlástne, ale toto pre mňa bolo naozaj bez logiky. Ešte keby sa to skončilo tak, že sa dá do kopy s doktorom, tak možno dám aj 2*, ale zaklincuje to Leoš Mareš, ako nejaký psychopat... No sorry Evita...ale toto sa ti nepodarilo.

Základní instinkt 2 (2006) odpad!

Nuda!!! Strata času. !!! Aby som sa vyjadrila k téme.... celá pííííchovina... ja by som jej na zaver aspon hodila knihu po hlave a zasmiala by som sa,že "Huuups!!!!...odletela".... ale toto bolo strasne suché..... Je to na malinu, A čo malinu, aspon na 5 kíl malín.

Vanilkové nebe (2001)

... čo ja viem... tento film bol pre mna akoby nedomyslený. Vela vecí sa tu strieda, realita, ..predtým, .potom.. žijes-nezijes. Zmätok...celý film. Ale 3* si to asi zaslúži.

Magnolia (1999)

Súhlasím, celkom fajn film. Aj ked trosku dlhý,ale aspon to malo dej. Tie žaby popadané mi nedali zmysel, no predsa sa mi to tak páčilo, ako to bolo. Podotýkam, keby sa ocitnem ja v takej žabacej daždi, asi to neprežijem. Jednu hviezdičku odoberám iba smutnému koncu,.. najviac mi bolo ľúto za tým psom. Aj ked ich chcel Tom aj tak rozkopat. :D Takže 4* a pomerne velka spokojnost.

Reportér (2012)

Ach...navrhujem autora zbaviť svojprávnosti. Čo to malo byť? Nepodarená rozprávka alebo čo?? A popri tom herecké obsadenie bolo 100%- né. Škoda. :(

Noční zvířata (2016) odpad!

Škoda aj komentovať. Takúto storry aj ja napíšem behom troch dní...A možno aj lepšiu... . Slabota...

Casablanca (1942)

Klasika sem, klasika tam....piff-paff-puff. Nesedíš? Puff!!! Ale inak celkom sa to podobá na slovenské pomery. Dá sa všetko vybaviť, ak na to máš vhodných ľudí a dostatok financií. Bohužial další film ktorý mi asi nesadol až tak.

Cuky Luky Film (2017)

Slovenská somarina ale v dobrom zmysle slova. A rada by som aj dodala, že keď to pozeráte s maximálnym nezájmom, určite sa Vám to nebude páčit...a jasné že budete hladat iba chyby. Pripomínam, toto je komédia, tu treba nechať fantáziu pracovať. :D Tento film je smrrrrťťťťťť. :)