Banda - Jediný muž na nebi (2022) (epizoda)

Seriál The Boys stojí na postavě Homelandera. Dechberoucí proslov na konci tohoto dílu je toho důkazem. Antony Starr táhne každou epizodu do pětihvězdičkových výšin.

Banda - Payback (2022) (epizoda)

Pomrknutí na neúspěch Zacka Snydera u DC aneb #ReleaseTheBourkeCut nebo parodie na Ant-mana. Sakra kdyby takhle vypadal třetí Ant-man nemusela to být taková srajda. Start 3. série se v mnohém podobá první sérii, protože Vás ani v jednom případě nenechají autoři na chvíli vydechnout. Stane se toho tolik, že půda pro ostatní díly je více než královsky předpřipravena. Brilantní votvírák!

Dobré ráno, Brno! - Epizoda 3 (2024) (epizoda)

Já se teda bavil a líbilo se mi to upozadění ostatních postav a věnování se pouze Adrejce a její "povedené" rodince, která ve 2. sérii zatím moc prostoru nedostala. Matka čorka a taťka prolhaný slepec - ideální kombinace na skvělý den v práci.

Banda - Co já vím (2020) (epizoda)

Situace se v poslední epizodě měnila stejně často jako motivy hlavních postav a nerozhodný Butcher se nakonec rozhodl správně, nebo ne? Holčičí bossfight vyšel na jedničku a já se královsky bavil. Závěrečná epizoda za mě uspokojivější než v 1. sérii, ale zbytek epizod byl za mě dynamičtější v té první.

Banda - Už musíme jít (2020) (epizoda)

Co se škádlívá, to se rádo mívá, a tak jsme se na závěr dílu dočkali nejbizarnější sexuální scény, co jsem za dlouhou dobu viděl. Naopak scéna kdy se autoři Voughtu snaží vměstnat prvky woke culture do filmu mě pobavila, a tak nějak jsem si povzdechl, že takhle nějak musí vypadá každá debata tvůrců o tom, jak má vypadat nový Netflix seriál/film.

Banda - Ze zálohy s tisícovkou rytířů (2020) (epizoda)

Připadá to jenom mně, nebo 2. série plnohodnotně začala až tímto dílem? Už dlouho se mi nestalo, abych sledoval seriál a prosil, aby v něm většina postav umřela krutou a bolestivou smrtí. To se tady náramně povedlo. Stormfront je svině prvního stupně a začíná to docházet už i Homelanderovi. Konečně pořádný díl a výživný díl, kterému pomohla i výměna prostředí.

Banda - Série 1 (2019) (série)

Pokud jste s viděním tohoto seriálu váhali, nemusíte. 1. série je skvělá a dokonale si Vás namotá na prst, nepustí Vás a v poslední epizodě Vám předhodí takový cliffhanger, že okamžitě začnete binge-watch 2. série. Nadpozemská podívaná. Jen už asi potom nebude mít rádi ty "obyčejné" supráky u konkurence.

Banda - Tak jsi mě našel (2019) (epizoda)

To co se stalo v tomto díle (tolik zvratů a událostí) se mnohdy nestane u mnoha MCU/DCU seriálů za celou sérii. Já už každou epizodu beru jako film, protože to, jakým způsobem to je natočené, je úctyhodné. A výtky které čtu tady v komentářích (že se musí čekat na další sérii) už stejně nejsou relevantní, neboť je rok 2024 a další série jsou ready, takže plnej počet.

Banda - Společnost sebezáchovy (2019) (epizoda)

Zpět do pětihvězdičkové síně slávy. Po 2 příběhově-budovatelských dílech tu máme tenhle nářez a předpřípravu na season finale.

Banda - Ženská svého druhu (2019) (epizoda)

První epizoda, na kterou se mi opravdu nekoukalo dobře, obzvlášť když si uvědomíte všechny ty souvislosti, které se dějí i v našem "nesuperhrdinském" světě. Hodně silné kafe.