• Romantický
  • Rodinný

Hardcore Henry (2015)

Celý film čakáš na pointu filmu a ona nepríde.

Pařiči (2018) odpad!

Ako tu už viacerí hodnotili, film o ničom. Od začiatku som nechápala čo je pointa filmu a veru som ani nepochopila, tak som to v polovici vypla. Zbytočná stráta času.

Vezmeš si mě, kámo? (2017)

Takisto ako tu už bolo písané, čakala som pravú francúzsku komediu, typu Čo sme komu urobili, avšak v tomto prípade, tých ozajstných vtipov bolo pomerne málo a celé sa to akosi vlieklo. Film podľa mňa zbytočne natiahnutý a dlhý, priznám sa, ku koncu som to už musela pretočiť, lebo som sa začala nudiť. Za seba teda tri hviezdičky, aspoň za ten oddych, ktorý mi to dodalo.

Smetánka (2008) (seriál)

Docela nuda. Hoci je to škoda, lebo seriál ako taký by mohol mať dobrý potenciá oddychového seriálul, žial herecké obsadenie bolo chabé a nezujímave, zápletky veľmi jednoduché a nudné. Jedinu hviezdičku naviac dávam za Briana Hallisaya, kvôli ktorému som celú seriu vedela dopozerať, hoci tiež sa mohli s jeho postavou trocha viac pohrať. Nečudujem sa teda, že po prvej sérii, bol seriál zrušený.

Láska po anglicku (2014)

Veľmi slabé, žiadna emócia. S takýmto hereckým obsadením som čakala inú šupu emócii, Iba za Jessicu, ktorá sa tam žiaľ objavovala sporadicky, dávam dve hviezdičky.

Padesát odstínů šedi (2015)

Hodnotím vysoko kladne, keďže podobných námetov na súčasnej filmovej scéne nie veľa. Film zaujme protikladmi, kde asi každú ženu zaujme typ muža, ktorý je navonok tvrdý ale zároveň vo vnútri veľmi jemný a láskavý a preto je pre ženy film plný romantiky, aj keď to na prvý pohľad nevyzerá. Herci z môjho pohľadu na veľmi profesionálnej úrovni a je vidieť, že to medzi nimi iskrilo aj počas natáčania v konečnom dôsledku sa pocit prenesie aj na diváka a film je plne uveriteľný.