Mrtví jako já (2003) (seriál)

Super seriál ktorý mám stále viac a viac radšej. Nieviem čím ma dostal ale viem že patrí medzí prvé najobľúbenejšie.

Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické (2008)

České filmy sa predsa nehodnotily na odpad, tak ani tento krát aj keď to má síce namále. Proavdu povediac mi tam najviac chýbalo napetie a tak ako to zahrali herci, to vie aj moja senilna babka. na začiatku 30 minútove ticho a po chvíli krik no žiaden strach. Išiel som do tojo z tým že sa mudem báť, alebo lepšie povedané aspoň to trocha pochopím ale ako sa zdá tak je to nuda. Mierne erotické ako sa tomu vraví, je podla mna hlúposť a to že sa nikto pred svojou smrťou nebojí je dosť blbé a hlúpe.

Animatrix (2003)

Renesancia je asi najlepšia, ale aj ten detektívny príbeh bol super, a nehovoriac o tom rekorde.

Úhel pohledu (2008)

Super film z rúzných uhlov pohľadu. najlepší samozrejme z pohľadu náhodného diváka z kamerou v podaní Forest Whitaker. Až fascinujúce ako dokáže človeka ohúriť 8 rovnakých príbehov. Film predovšetkým zaujal hviezdným obsadením. Konečne niečo na čo sa dá pozearť.

Vynechané stránky (2000)

Vinikajúci film, na ktorýs a dá pozerať. Nie ako tie nové americké vraky ako Transformers a pod........Super film naznačujúci ako sa ľudia pozerajú na iných. Dokazuje ostatným že sa dá žiť aj pri tom keď sa na vás ľudia pozerajú ako keby ste niekoho zabily. Odsúdia vás skúr než niečo spôsobite.

Ratatouille (2007)

Jeden z najhorších animákov od Pixara. Neviem čo je na tom také pekné, ale dlho soms a odvažoval sa na to pozrieť no nakoniec som neodolal. No bola to strata času, nechápem čo sa vám na tom páčilo, ale mne nič. Vôbec to nemalo klasický a krásne prepracovaní atmosfericky a náladoví dej. Ba ani len emócie či trocha zábavi.

Mrtvý muž (1995)

Na prví dojem super film, ale po čase som zistil, že je to trocha nudné tahavé, ale hlavne dosť ehmm typické. Johnny Depp fantasticky, asi najlepší aký som kedy videl, dejovo by sa to ešte dalo spracovať. No prví dojem bol hlavne z hereckých výkonov (vlastne len z jedného, na ostatných som až tak nezízal), ale ako vravým treba sa na film pozerať aj vnútornými očami, a z tými som si pripadal že sa to preťahuje. Taký tipický Western

12 úkolů pro Asterixe (1976)

Pekná rozprávka, a samozrejme Asterix, ktorý tomu doda vždy humor. Ten francúzky, fakt som sa pobavil.

VALL-I (2008)

Wall-E, je jedným z najkrajších animákov od pixara, no zo začiatku ma hnevalo najme to že 30min, bez komunikácie, a to je pre mňa šok. Láska medzi robotmi ma až tak veľmi nezobrala no páčilo sa mi spracovanie a animácia, a pohľad do jeho krásnich očí :)