Divoká jízda (2006)

Komedie o hledání ženského orgasmu.....celkem střízlivá, konzervativní verze....námět zajímavější než provedení, ale ušlo to.

12 let v řetězech (2013)

Pokud chcete brečet nad osudem černochů, pusťte si toto (ohledně indiánů - doporučuji Vojáka v modrém). A jestli kroutíte hlavou nad rasovými problémy v USA dnes, pustťe si to ještě jednou, protože jste to napoprvé nepochopili.

Piraňa 3DD (2012)

Béčko. Míchat oplzlost s legrací je těžké, jednička to zvládla, dvojka už ne. Nezachrání to ani doktor Brown, který se opět jako zjevuje jako šílený profesůrek, stejně jako v předchozím díle.

Piraňa 3D (2010)

Zábavná oplzlá šílenost. Léto na jezeře s krásnýma nahýma holkama a žravýma rybama. Prostě zábava. Ne - horor.

Konec velkých prázdnin (1996) (seriál)

První díl o útěcích přes čáru bomba, pak už někdy hrozí trochu nuda, protože dramatu ubyde, už je to spíš handrkování s úřady, vztahové peripetie a hledání práce. Ale hezky prokreslené postavy, každá má svůj osud. Seriál, který má svojí hloubku a nutí k zamyšlení o emigraci.

Přes prsty (2019)

Podobně jako Padesátka - Kolečko si myslí, že může na běžícím páse sypat obhroublé fórky z prostředí sportu a my mu to budem baštit....ne ne ne, Okresní přebor a Vyšehrad jsou jinde. Sportovci jsou možná jednodušší, ale hloupí nejsou. Langmajer využil svých zkušeností z hraní divadelních her, kde hraje podobné bonvivány, a jde mu to dobře. Takže ano, vidět se to dá, a párkrát se zasmějete, ale je to natočené tak nějak jen z povinnosti, tak jak byste očekávali, a pro prachy.

Léto s gentlemanem (2019)

hvězdu dávám za to, že Hanzlík to myslel dobře...ale holt senilita, to je prevít....že na to ale někdo po přečtení scénáře dá prachy, nechápu....

Ostrov (2011)

Můj první bulharský film, ale zas s takovou kočkou u moře, kdo by to nezkusil....pěkná lehce mysteriozní atmosféra, dovolená u moře, konec s big brotherem už nebrat.

Skleněný pokoj (2019)

Přátelé, opět jste úplně vedle..... Tohle není dokumentární film o vile Tugendhat, ale příběh o dlouho nenaplněné lesbické romanci.....rozhodně bych to do koše neházel, hlavní hrdinky jsou zajímavé.

Bazén (1969)

Psychodrama minimalistického charakteru, donutí vás přemýšlet. Bazén, francouzské léto a mladičká Birkin, co chcete víc? Snad jen starý dabing, ale ten zde bohužel není a to mi zabraňuje dát pět hvězd.