Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Znovu Futurama film, který je pouhým natažením jednoho seriálového dílu na 90 minut. Nudných pasáží je tu více než ve filmu prvním. :(

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Celý film mě přijde jako natahovaný díl seriálu. Ze všech filmů je to asi ten nejlepší, ale i tak to už nemá ostří seriálu.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Perfektní akční jízda, u které se prostě celou dobu divák baví.

Bláznivá školka (2003)

Bláznivé komedie s Eddie Murphym opravdu můžu. Místy se vyskytovaly fakt povedené scény.

Manituova bota (2001)

Toto dílo je jeden z nej německých filmů všech dob a zároveň je to jedna z nejlepších parodií na světě vůbec. Většina vtipů je brilantní a celkově velmi, velmi dobrý nápad. Teplý bratr a ranč Pudřenka ... prostě geniální. :D Já se bavil celou dobu.

Solomon Kane (2009)

Průměrné fantasy, co neurazí ani nenadchne.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Po dalším shlédnutí to přeci jen není tak špatné, jak se mi původně zdálo. Celkem obstojné pokračování vynikajícího prvního dílu. Holt 25 let je dlouhá doba a všichni se změnili ...

Hanebný pancharti (2009)

Po dalším shlédnutí musím snížit hodnocení. Jak je tu psáno natočit to někdo jiný, tak tento film je hezký průměr, ale takhle to nemá a nebude fungovat. Quentin Tarantino nám ztrácí ostří. Pokud se pustí do dalších filmů tímhle stylem, tak chraň nás Bůh :( Na druhou stranu pár scén a pár momentů ve filmu je opravdu povedených, ale jako celek... Bohužel.

Road Trip: Pivní pong (2009)

Pokud si chcete jen tak v klidu oddechnout, tak jo, nic v tom nehledejte, stupidní komedie, ale někdy je to přesně to co hledám :)

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Hodně povedený film z vězeňského prostředí. Tenhle typ filmu mám rád a Cela 211 mě překvapila svým přístupem. Nový bachař má nastoupit do práce a ke své smůle se ocitne uprostřed vzpoury vězňů. Jediné co se mi nelíbilo byla těhotná manželka. V tu chvíli jsem si říkal, co tam doprčic dělá? Proč nemohla jet domů? no prostě jsem nechápal. Pro pozdější příbeh však měla velký význam. Možná se to dalo udělat trochu jinak a lépe, ale i tak je výsledek uspokojivý. Dal bych 4*, ale za manželku dávám o jednu míň.