Carol (2015)

Okouzlující Cate Blanchett, herecké výkony dvou hlavních postav naprostá pecka! Nebála bych se o procentuální navýšení alespoň tak o 20% :)

Dánská dívka (2015)

Velice zajímavý a hlavně zvláštní film v dobrém slova smyslu, ale bohužel z mých pocitů jsem postrádala jakousi jiskru. Herecký výkon Eddieho Redmayna hodnotím na jedničku. Stojí za zhlédnutí, avšak moc, podle mého názoru, nepřekvapí.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Dost mile překvapena! Nesmrtelný Leo v koňským spacáku? No problemo :D Dlouhý film, ale za tu "drasťárnu" to určitě stojí. Takže Oscárek musí jedině čekat! :D

V hlavě (2015)

po dlouhé době opravdu povedený animák! i slza ukápla :) pecka

Avengers: Age of Ultron (2015)

první díl je vždycky ten nej, ale musím říct, že i na tak veeelkou akci ve filmu, několik hlášek a vtipných scének to nemělo chybu! jen čemu bych dala menší mínusko, tak to je dabingu (hlavně u Tonyho Starka), ale určitě to stojí za to a navštívit kino :)

Ranhojič (2013)

jsem mile překvapena! na to, že nemusím filmy z historickýho prostředí.. tak tohle mě dostalo, možná i tou tématikou lékařství, ale určitě ta 2,5 hoďka stála za to :) jen a jen doporučuji

Trabantem až na konec světa (2014)

Fakt pecka! Tolik vtípků, srandy, hlášek :D bavila jsem se, máte můj velkej obdiv! Jedině doporučuju

Chlapectví (2014)

no, musím říct, že jsem docela zklamaná... na tak dobré hodnocení.. příběh o životě, dospívání a životních změn mě vůbec neuchvátil.. fakt nuda, škoda.

Na doraz (2010)

vždycky pobaví, parádní soundtrack!