Fakjů pane učiteli (2013)

skvělej dabing! jinak překvapivě dobrá komedie, scénky, komentáře, pobavila jsem se :)

Malá mořská víla (1976)

moc pěkné prostředí a herecké obsazení - Petr Svojka v roli prince mě naprosto okouzlil svým šarmem :D "takové to bylo smutné milování" ... nepotřebuje komentář, určitě stojí za to vidět :)

Lucy (2014)

Skvělé herecké obsazení, efekty, hlavně hudba (Eric Serra) - hodně podobné filmu Transcendence, ale Lucy je podle mého názoru lepší. :) Hlavně režisér mého oblíbeného filmu Pátý element, takže proto možná i takové hodnocení. I když jsem čekala lepší konec, i tak se mi to líbilo, zajímavý děj, stojí za zhlédnutí.

The Canal (2014)

povedená napínavá duchařinka, stojí za zhlédnutí

Pach krve 6: Krvavý hotel (2014)

Musím jen souhlasit, že tenhle díl se fakt zvrtl v jakýsi erotický drama :D. Menší zklamání, ze začátku to vypadalo slibně, ale jatka docela dobrý. :)

Sviňák (2013)

musím říct, že nemám slov.. dost bizarní, ale super! neočekávané zvraty a konec.. úchylný, depresivní, užívání si života a pak krutá realita.. možná jsem malinko čekala něco jiného, tak proto 4*, ale myslím si, že to určitě stojí za zhlédnutí :)

Oculus (2013)

nenadchlo mě to.. čekala jsem od toho víc.. docela mě zarazilo hodnocení... duchařina, menší napětí ano... ale celej film se jen táhne, děj je takovej divokej... nic moc teda, zklamání..

Sam's Lake (2006)

nuda....gradace se táhla... hvězdička za prostředí

Patrick (2013)

no.. musím říct, že jsem čekala od filmu více.. ze začátku to vypadalo docela slibně, ale bohužel mě nezaujal ani nevystrašil.. co bych "vypíchla" je obsazení docela pohlednýho Patricka, nemyslela jsem si, že by hrál roli záporáka.. takovej oddechovej horůrek na večer :)

Italské námluvy (1994)

Krásná romantická komedie s originální zápletkou, která je velice promyšlená, vtipná a hlavně neotřelá. Robert Downey Jr. nepřekvapil svým osobitým šarmem a charakterem, tato role mu neskutečně padne! Musím podoktnout, že začátek filmu byl docela nudný a nezajímavý, ale díky pátrání po Damonu v Benátkách dostává určitou sílu, zvědavost a napětí. Jinak skvělá "chemická reakce", jako z pohádky! Supr :)