Elvis (2022)

Vizuálně ohromující dílo, díky kterému jsem začal našprtávat ostatní díla australského režiséra Baze Luhrmana, který mě do té doby nechával chladným.Necekal jsem že se mi to tak bude líbit.Hlavni představitel Elvise slušný a Tom Hanks si rozhodně nominaci na zlatou malinu nezasloužil.

Americká 60. léta (2013) (seriál)

Velmi zajímavé a působivě udělané.Celý cyklus dokumentů.

Ledové ostří (1992)

Docela příjemná sportovní, romantická komedie.Videno už poměrně dlouho,ale vím že se mi to docela líbilo i když je to film pro dámské publikum.

Život (2017)

Lehce nadprůměrný lehce předvídatelný sci-fi horror.Bohuzel to není ani Vetřelec,ani Horizont události.

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge (2020)

Na to že dospělé animované filmy moc nevyhledávám,tak tento jsem si opravdu nemohl nechat ujít.Frančízu Mortal Kombat opravdu miluji a tento film mu ostudu určitě nedělá.Priběh se točí hlavně kolem původu postavy Scorpiona a dějově podle videoher MK 1 a 2.Animace je trochu oldschool,ale kombinovane s moderními postupy.Hlavne pasáž z pekla je určitě mistrovská.

Flákači (1995)

Dokonalý Smithův humor a hlášky.Postavy a herci výteční, hlavně Jason Lee.

Krvavý stát (2011)

Docela vydařený výlet Kevina Smithe do žánru hororu.Bohuzel akce tu je opravdu slabší podobně jako v jeho Poldech.Na výsledném dílu je znát,že ho točil na tomto poli nezkušený režisér, jehož doménou do teď byli konverzační komedie.

Volha (2023) (seriál)

Další úspěšný zářez do portfólia České televize.Retro seriál odehrávající se v 70 letech minulého století v kumunistickém Československu.Vtipné vzestupy a pády jednoho řidiče Volhy pro tehdejší televizi v podání Kryštofa Hádka, kterého jsem nikdy moc nemusel,ale tady se docela vytáhl a skoro celý seriál táhne kupředu.Ale nejen on.Seriál má velmi silné obsazení a ani ostatní herci nevystupují z řady a technické provedení rozhodně působivé.

Osada (2021) (seriál)

Příjemná nenáročná podívaná na takový to páteční večerní posezení s lahví vína.Docela vtipné epizodky ze života obyvatel jedné chatové osady.Herci sympatičtí.

Clerks III (2022)

Hrozně jsem se těšil,ale bohužel to opravdu nedopadlo moc dobře.Humor téměř žádný a zápletka absurdní.Chtěl jsem dát odpad,ale jednu si zaslouží herci, kteří se opravdu snaží,ale to je tak celé.Za mě nejhorší a nejzbytečnější Smithův film.