Billy Madison (1995)

Taková normální,trochu dětinská buranská komedie s Adamem Sandlerem.Občas vtipná,občas trapná.Ale Bridgett Wilsonová je kus.

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Tahle nekorektní Sandlerovka mi nečekaně udělala radost.Dlouho jsem se tak dobře nepobavil.Komedie si nebere servítky a docela ryje do všech možných ožehavých témat dnešní gender společnosti.Samotný Sandler je výborný a jeho kolega Kevin James a Jessica Biel rovněž.

Kobova garáž (2003) (TV film)

Velice povedený televizní dvoudílný film z produkce České televize.Syrové drama z prostředí diagnostického ústavu pro mladistvé z dob socialismu, ve kterém sledujeme osudy několika hlavních hrdinů, které se nakonec navzájem propletou dohromady.

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Pořad je určen asi starším divákům,ale mě se docela líbí.Nejsem moc velký příznivec staré veteše a docela se divím,co všechno lidé jsou ochotni sbírat a utrácet zato velké peníze,ale stejně se občas přistihnu pokud mám dost času, že kdykoliv běží v televizi tak nemám problém ho dokoukat a i se něco zajímavého dozvědět.Jan Rosák moderuje skutečně brilantně,jenom ti vetešníci mi přijdou strašně nesympatičtí.

Případ Roubal (2021) (seriál)

Asi jsem čekal trochu víc.Ne že by to bylo špatné,ale celé je to taková rutina.Neurazi,nenadchne.Hynek Čermák je ale v hlavní roli výborný.

Iveta (2022) (seriál)

Na produkci pro Voyo nečekaně dobré a zajímavé.Príběh Ivety stojí určitě za zpracování a minisérie je pro to nejlepší druh formátu.Prvni série je ještě taková trochu opatrná a asi málokdo ví jak to tehdy v začátcích její kariéry bylo.Samotna hlavní představitelka se mi jeví trochu nevýrazně,ale možná je to záměr o vykreslení začínající zpěvačky.Jsem docela zvědavý na druhou sérii.

Auto je zbraň (2003)

Docela zábavné instruktážní video od manželky Daniela Landy.Muj bratr tehdy dostal vhs jako dárek k řidičáku a my se u něho docela pobavili.A uznávám,že pár dobrých rad si tam člověk najde a díky velmi fajn hercům je to i zábavné.

Skrytá identita (2006)

Scorsese našel svého nového De Nira v Leonardu Di Capriovi, který to spolu a Mattem Damonem,Jackem Nickolsonem a Markem Wahlbergem podávají jedny z nejlepších výkonů svých kariér.

Mafiáni (1990)

Gangsterská freska Martina Scorseseho je do detailů vytříbené mistrovské dílo s výbornými herci.Ray Liotta v hlavní roli Henryho Hilla,Joe Pesci a Robert De Niro podávají nezapomenutelné výkony a spolu s Casinem a Taxikářem nejlepší mistrův film.