Letopisy rodu Shannara (2016) (seriál)

MTV se nám snaží představit dalšího mladého blond hrdinu. Snad si neustřelí hlavu brokovnicí jak ten poslední, i když tenhle by to nejspíš přežil a možná by mu to přineslo i pár bodů IQ navíc. Dále je tu elfská princezna postrádající jakýkoliv talent. Zejména v oblasti hrudníku. A nakonec tu máme druida, zřejmého absolventa Kalkulonovy akademie pro dramatické vstupy. Uvidíme, jaké zlo bude vypuštěno na tento svět.

The Ark - Everyone Wanted to Be on This Ship (2023) (epizoda)

Zatím to vypadá jak něco z konce devadesátých let a to zrovna ne v dobrým slova smyslu. Navíc by mě zajímalo, jak může vesmírná loď implodovat (2:48)?

Ochránci (2017)

Znáte ten nasládlý zápach, když se něco už pár týdnů rozkládá pěkně v teple a vlhku. Ne? Tak si dopřejte mimořádný smyslový požitek pomocí tohoto vzdělávacího filmu.

Chladnokrevný odkaz (2019) odpad!

Film, který diváka nutí si neustále klást otázku PROČ?

To Be Hero (2016) (seriál) odpad!

Záchodový designer, který myslí jen na ženy, chlast a toaletní vybavení se doslova prosere do téhle stoky odpadního humoru a parazitických klišé. K tomu navíc zmutuje v tlusťocha s mentální poruchou vyjadřování a rozhodne se bydlet u kabátového úchyla. Co ještě po první epizodě dodat. Snad jen varování, že zhlédnutí může vyvolat výše zmíněnou reakci.

Game Over (2004) (seriál) odpad!

Někteří říkají, že k posouzení seriálu ho nejdříve musíte vidět. V tomto případě by to ovšem znamenalo shlédnout 6x20min. naprostého škváru a proto hodnotím po neuvěřitelně dlouhých 3min. slovy: „tgrnvtisruhvbsf“ =(úder hlavou do klávesnice).

Legendy zítřka (2016) (seriál) odpad!

Chápu, že DC muselo nějak reagovat na Marvel, ale nepřijde mi vhodné se dívat na seriál, ve kterém se musí spojit dohromady (a to doslova) afroamerický mladík a postarší bílý profesor aby vytvořili Béčkového superhrdinů, jenž nějakým způsobem létá a hází oheň. Navíc, když hned v první epizodě profesor mladíka zdroguje a unese tak to také o něčem svědčí. Stačí zaměnit loď na cestování časem za odhlučněný sklep a vznikne nám spíš instruktážní video pro postarší pedofily.

Akiba's Trip The Animation (2017) (seriál)

Akiba's Trip Akihabara = obchodní čtvrť v Japonsku známá jako ráj otkaků. ´= zákeřný symbol měnící význam názvu. Strip = sloveso, poradí perverzní strýček Google

Ginga tecudó monogatari (2003) (seriál)

Lidstvo se rozhodlo cestovat vesmírem po železnici. Co nato říct, snad že autor ví o pohybu a rotaci vesmírných těles to, co opice o teorii strun. Možná, že autora srazila inspirace v podobě parní lokomotivy houkající ve vaku, že manažer dostal zásah meteoritem z bílé díry a možná se už ani nedivíš, že tenhle seriál nikdo nehodnotí.

Baahubali: The Beginning (2015)

Na tento film se můžete podívat dvěma způsoby. Buď v pohodlí na gauči u televize, nebo připoutaný ve vlhkém sklepě při výslechu jistou nejmenovanou tajnou službou. Hádejte, pří kterém způsobu sledování vydržíte do konce, zůstanete při smyslech a nebudou porušena vaše občanská práva.