Argo (2012)

Dlouho jsem se k tomuhle filmu nemohl dostat, ale po shlédnutí musím říct že je tu kurevsky napínavej skvělej film.

Diana (2013)

Vždycky mě Diana jako osobnost fascinovala, jsem rád za tenhle pohled i když pro mě bylo ve filmu moc romantiky.

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Násilí, sex, gangsteři, prohibice a zbraně co víc si přát. Celé to bezesporu táhne skvělý Steve Buscemi jako Nucky Thompson, který v každé sérii překvapí něčím novým.

Kameňák 4 (2013)

Pár vtipnějších scén by se našlo, ale zbytek děs a hrůza.

Na život a na smrt (2013)

Dobrej začátek, ale aby každej v přestřelce dostal deset ran a pak ještě skákal parkour přes skály? Trošku moc.

Nespoutaný Django (2012)

Tarantino opět dokázal že western ještě nepatří na filmové pohřebiště dějin a dokázal vymyslet opět něco nového, co Vás bude bavit celé tři hodiny a za pár dní si to klidně pustíte znovu. Tarantino má prostě svůj styl a Django opět stojí za to!

Obchodník se smrtí (2005)

Nicolas Cage svojí roli nehrál, on jí žil. Od začátku, skvělého intra až nakonec filmu Vás film nenechá vydechnout a vy budete hltat jeho atmosféru a čekat co se stane v dalších částech filmu, ale film Vás i tak dokáže překvapit v tu chvíli kdy to nebudete čekat. Prostě film se vším všudy který Vás chytne a nepustí.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Jeden z mála seriálů co se nově povedl

Památkáři (2014)

Za začátku jsem byl zklamaný nudnými scénami, ale druhá polovina filmu stála za to i když se z tohoto tématu a obsazení dalo vytáhnout víc.

Prohnilá země (2014)

Tenhle film mi hrozně připomněl film tahle země není pro starý, podle toho také hodnotím, skvělý snímek.