mls

okres Bratislava
simulant

1 3 4 5 6 7 následující >>
    • 10.2.2003  20:06

Podľa môjho názoru veľmi podarený romantický film, ktorý síce ničím neprekvapí, ale poteší a rozhodne mám z takéhoto filmu väčšiu radosť ako z niektorých iných veľmi vážne tváriacich sa snímkov. V momente keď čítala hlavná predstaviteľka "10 Things I Hate About You" som mal na mále aj ja a nič lepšie sa vám pri podobnom filme ani nemôže stať.

• 10.2.2003  19:56

Príjemná komédia so sympatickou hlavnou postavou, sedelo by mi však viac keby nám to nepovedalo niečo, čo sme už počuli sto krát.

• 10.2.2003  19:52

Fincher si tentoraz zobral priveľké sústo a vytvoril film, ktorý na prvý pohľad nie je úplne geniálny. Ak v "Hre" a v "Seven" kritizuje ľudí, teraz kritizuje rovno celý systém. Robí to veľmi pútavou a dejovo zaujímavou formou, pochopiť však celý film si žiada veľké odhodlanie a niekomu sa to nemusí páčiť. Ja som jeden z tých ktorým sa to páčilo a ktorých bavilo sedieť hodinu po zhliadnutí filmu na stoličke a rozmyšlať o čom to všetko sakra bolo :).

• 10.2.2003  00:00
    Znamení (2002)

Možno je to tým, že mi Mela Gibson vo svojej úlohe veľmi nesedel, možno to bude tým, že som počas celého filmu necítil strach ani nič podobné o čom všetci tak dôverne hovoria a možno je to preto, že ma to ničím zvláštnym neprekvapilo, ale ja tento film nemôžem obdivovať.

• 9.2.2003  23:53
    Memento (2000)

O forme podania a originálnosti tohto filmu som počul dávno predtým ako som sa k nemu dostal. Mal som však obavy, že to bude oraginalita bez akejkoľvek myšlienky. Napokon bolo všetko naopak a ten koniec je jedna veľká krása. Osobne si myslím, že tento film bol ešte väčším podvodom na diváka ako napríklad Sixth Sense a práve preto je taký geniálny. Nie kvôli tomu, že minulosť nasleduje až za prítomnosťou, ale preto, že to má zmysel a celý film je jedným veľkým Mementom.

• 9.2.2003  23:48
    Stroj času (2002)

Počas tohto filmu som vyslovene cítil, že z toho chcelo byť niečo veľmi sentimentálne. Problém asi bude v tom, že sa to scenáristom absolútne vymklo z rúk, lebo z toho vzniklo niečo absolútne nepochopiteľné. A že tento film bol vlastne neoriginálny môj dojem len zhoršuje. Jednu hviezdičku dávam len pre spomínanú snahu zo začiatku spraviť z toho niečo viac ako len chaos.

• 9.2.2003  23:45
    Trosečník (2000)

Už som si zvykol, že Tom Hanks hrá vo filmoch, ktoré niesú len bezduché dielka, ale že sú vždy niečim viac. Cast Away rovnako nie je len príbeh človeka, ktorý stroskotá na nejakom ostrove a akosi sa zachráni. Je to predovšetkým film o psychike človeka, o jeho rozhodnutiacha o tom, že ludia vo svojej podstate sú tvory spoločenské. A Hanks ako Mrázik vyzerá super :).

• 9.2.2003  23:44
    Cela (2000)

Veľmi krásny film - vizuálne. Je to však zároveň veľmi nudný a nezáživný film. V podstate sa celý čas nestalo nič čo by ma nejako zvláštne prekvapilo. Dej plynie, pozeráte sa na pekné obrázky, ktorých význam však u mňa zostával často trochu nepochopený.

• 9.2.2003  23:40
    Training Day (2001)

Dokáže ešte nejaký film tak dokonale manipulovať človekom? Počas celého filmu som si nebol istý na ktorej strane to vlastne Alonzo(Denzel) stojí, inými slovami bol som Jakeom. Bol som tak zažratý do dialógov, do deja, do atmosféry, že som si geniálny výkon Denzela Washingtona všimol až na druhé pozretie. A ten záverečný Alonzov monológ je pre mňa absolútnym vrcholom filmového herectva.

1 3 4 5 6 7 následující >>