• Krátkometrážní

Beethoven (1992)

Ja som možno k týmto milým rodinným filmom strašne nespravodlivý, ale keď mňe tak strašne vadí televíznosť!! Beethoven je super pes, ale to boli aj dalmatíni.

Osobní strážce (1992)

Boli časy keď som mal tento film veľmi veľmi rád. Ale to boli časy keď som sa hrával pri telke z legom a viac ako som sa díval na telku, som počúval hudbu, ktorá tam bežala. Kto by odolal??

Policajt v Beverly Hills (1984)

Axel Foley je jeden z najlepších policajtov akých kedy televízna obrazovka zažila. Je tu veľké množstvo vtipných scén, iba zápletky mierne zaostávajú, volím však štyri hviezdičky, pretože hlavným účelom tohto filmu je pobaviť diváka a to aj u mňa dokázal.

Velkofilm (1989)

Podobných filmov som videl nespočetne veľa, ich mená si väčšinou ani nepamätám - toto je iba náhoda. Sadnete k telke, pozeráte ako do blba a hovoríte si, že je to stále lepšie ako umývať riad. Taký film vás neznechutí, nenadchne, ani vo vás nič nevyvolá. Veľmi podobné ako niektoré seriály.

Amistad (1997)

Zaujimavý skutočný príbeh plný známych hercov, v ktorom však bola Spielbergova réžia dosť nevýrazná. Málo veľkolepé, málo emócií, málo spielbergovské. Dry Your Tears Africa je jeden z najlepších hudobných počinov Johna Williamsa.

8 MM (1999)

Jedna z najlepších úloh Nicolasa Cagea. Ak má každý herec úlohu podľa ktorej si ho väčšina ľudí zaraďuje tak ja mám Cagea zaraďeného práve podľa tohto filmu. Fanúšik/Nefanúšik - toto treba vidieť.

100 sladkých holek (2000)

Ja mám pri sledovaní podobných filmov vždy (správny) pocit, že sa z toho dalo vyťažiť rozhodne viac. S počiatočným nápadom sa dal vytvoriť naozaj ftipný scenár. Takto to bol len trochu nadpriemerný tínejdžerský film.

Mulholland Drive (2001)

Dobre pochopil som tomu!(ako môžete niektorí dať tomu 5-hviezd, keď ste tomu nepochopili - neni to náhodou len kvôli tomu menu - lebo toto podľa mňa nebol film LEN o pocitoch????). Ale nemôžem tomu dať plné hodnotenie. Vynikajúca výborná Naomi Watts, idea tiež bola aj keď dosť skrytá, ale celý ten nápad spraviť niečo podobné je skoro až chorý. Áno páčilo sa mi to, lebo som bol celý čas napätý, ale dúfal som, že z toho vylezie niečo lepšie. Takto zrušiť film v trištvrtke(aj keď zmysluplne) viem možno aj ja - je to "vychcaný" film.

40 dnů a 40 nocí (2002)

Podľa mňa sa z tohto námetu dala spraviť aspoň taká **** hviezdičková podívaná, takže určite sklamanie. Nevyužitý potenciál.

8. míle (2002)

Eminemovi v tomto filme dokážem veriť, jeho texty a rýmované "odjeby" ma chytili, tak prečo nie. A tiež ma milo prekvapila tá skromnosť filmu, keď som po predchádzajúcich ohlasoch, ktoré hovorili o príbehu alá popoluška čakal, že film skončí prinajmenšom koncertom v Madison Square Garden, kde budú všetci šalieť.