My všichni školou povinní (1984) (seriál)

Jaj, ten Karfík je takovej vocas, to snad není možný, mohl opíchat skoro celej intr, ale ten jeho nechápavej ksicht mě vždy akorát naštve!

Nothing Serious (2021)

Celkem na pohodu filmek, sice až moc keců o sexu, ale jinak OK. Jong-seo Jun jako vždy vynikající, strašně nadržená a nádherná :) Na sobotní večer doporučuji.

Mona Lisa and the Blood Moon (2021)

Pecka! Nejlepší film, co jsem letos viděl! Svěží, moderní, super nerozklepaná kamera, moje oblíbená korejka v hlavní roli a velmi originální příběh. K tomu super OST a perfektní finále. Doporučuji!

Touha smrti 4: Tvrdý zákrok (1987)

Čím novější díl, tím horší. První polovina filmu byla zábavná, ovšem od půlkdy jsem se neskutečně nudil, pravda už jsem koukal jen jedním okem a druhým do počítače, škoda, potenciál to mělo.

Kanibalové (1980) odpad!

Toto je totální blbost, to si můžu pustit nějaké úchylné porno a bude to mít alespoň děj. A ta hudba to zabila totálně.

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Tohle je dobrá perverze, lae je škoda, že řežisér nenatočil i další dva díly, protože by mě to docela zajímalo. Ale hrát bych v tom nechtěl :D

Mazací hlava (1977)

Nejlepší je scéna matky té jeho mladé co se snaží kráje a vytče z něho jakejsi olej do auta nebo co a matka dostane záchvat a to odporný děcko vyrobil mistrně, fuj to byl humus, a ten znetvořenej ksicht té děvky pódiu co valila "In heaven, everything is fine" to dorazila úlně :D Hodnocení, dle každého věc, dle mě 0* nebo 5* jinak nevím co tohle mělo znamenat za kokotinu :D

Tělo bez duše (1996)

Film o bukvycích, kteří se nechali (nejspíš už většina zdechla na AIDS) mrdat do prdele... Mám je litovat? Rousek alias "Krysa" dělá na pitevně a pak je konec. Dobrá výpovědní hodnota, takže 5*

Vlastně se nic nestalo (1988)

Brejchovou nemusím, ta mě sere snad všude, ale tady mě srala mimořádně. Ale Brodská by šla na kulatinu, ale jinak fil o ničem, za šukózní Brodskou 2*

Americká krása (1999)

Tenhle film miluju už od doby, kdy mi ho strejda půjčil (nebo dal, to už nevím) na VHS (tenkrát , myslím ještě nebylo DVD), hlavně kvůli Mena Suvari po té jsme snad slintali všichni kluci ve škole :) To je prostě klasika, i když taky se špatným koncem. A ráno? "Honím si ho ve sprše" :D