Mělký hrob (1994)

Dílo pro otrlé povahy,na tenhle film jen tak nezapomenu a nebude to jenom těma brutálníma scénami,výborný děj a pointa.Film nutí k zamyšlení: Jakou cenu má přátelství?

Zastav a nepřežiješ (2006)

Z tohohle filmu mám různorodé pocity.Sice je to zajímavý a originální námět ale spíš to byla akční komedie,nežli Akční / Thriller.Trochu jsem se u toho zasmál,ale nějaký scény byly až moc „Americky komediálně trapný“.Střih ,kamera a efekty:Sice se asi snažili,ale výsledek vypadal silně amatérský.

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004) odpad!

Když se mi do rukou dostal tento film,byl jsem celkem natěšený ze zkušenosti s jedničkou, která se mi docela líbila.Už po prvních minutách filmu jsem byl zklamán,ubohý děj,všechny scény se odehrávali na nějaký ubohý základně,mizerný výkony herců a režiséra.Pokud budete mít tu smůlu a ten film se vám dostane do ruky,tak vám dám radu do života „Nepouštějte si ho!“ je to zbytečná ztráta času!To už je smysluplnější zalívat záhony v dešti……..

Trainspotting (1996)

Výborný a kultovní film o drogách.Četl jsem i knížku od Irvina Welshe a musím říct že to Danny Boyle zrežíroval skvěle.Dobrá muzika od Iggyho Popa, Sleepera,Leftfield,Underworldu a dalších.Tento snímek je plný legendárních hlášek a postav..Kdo by neznal „bouchače Begbiho“,“Vychcánka Sickboye“ a „trosku Spuda“