• Thriller

Never Hike Alone (2017)

Jeden z najlepších fan made movies na tému Friday The 13th a Jason Voorhees ever. Bez debatky. Vincente DiSanti uvaril z čistej vody chutnú polievočku a originálny look Voorheesa je pekný! Sám režisér je velký fanúšik série a to čo vykúzlil za low budget z vlastného vrecka necelých $19 000 je rešpektuhodné a som rád, že vďaka podpore fanúšikov, collectorov a horrorových nadšencov sa mu náklady pomaličky vracajú. Minulí mesiac sa mi podarilo zohnať jednu zo screen used masiek :) Asi jeden z najlepších kúskov v mojej kolekcii.

Tin & Tina (2023)

Sorry, ale v živote by som si tak hnusne desivé deti neadoptoval.

Medvěd na koksu (2023)

V prvom rade to netreba brať moc vážne. Ja som sa na zopár scénach dobre zasmial.

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Verím tomu že FromHell našupu odpadol v kine a ja som tiež, ale doma. Konečne dobrý horror.

My Special Boy (2022)

Príjemný fanmade movie. Každý fanúšik Friday the 13th must see :)

Ils (2006)

Mám rád home invasion filmy, ale tu som dva krát zaspal a raz zomrel... možno kebyže si to pozrem v 2006 tak by som to poňal viac, ale dnes som nelútostne trpel.

Šílená noc (2022)

Ho-ho-ho. Wirkola pekne uletel a opäť nesklamal. Super.

Obrácená věž (2022)

Deti bez výchovy a pozornosti, alebo so zlým príkladom od rodičov sú častokrát velké zlo.. Toto by si mal povinne pozrieť každý jeden rodič, ktorý nevenuje dostatočnú pozornosť svojej ratolesti.

V/H/S/99 (2022)

Shredding - (Maggie Levin)  **  / Suicide Bid - (Johannes Roberts)  ****  / Ozzy's Dungeon - (Flying Lotus) ***  / The Gawkers - (Tyler MacIntyre) ***** / To Hell And Back - (Vanessa & Joseph Winter) ****                          Som fanúšik Found Footage a túto antológiu mám rád. V rámci subžánru FF, slušné 4.

Starci (2022)

Dobré, ale ten koniec to trošku pochoval.