• Thriller

Jako v bavlnce (2020)

kde bolo, tam bolo, žila Rosamunde, ktorá by premohla aj Terminátora...

Girl (2020)

Ten Mickey Rourke čo so sebou porobil preboha živého :D :D Nečakal od toho nič a nakoniec super. Rozuzlenie prekvapilo.

Amanda Knox (2016)

Vinní - nevinní, vinní - nevinní, vinní? ... Nech je to už akolkolvek, na Amande niečo nesedí a neverím jej ani meno. Herectvo a chlad jej ide z očí a očividne si kamery v súdnej sieni užívala. Jej taliansky pichač tiež nepôsobí moc ako svätý.

Palmer (2021)

TOP. Výborná drama.

Čára (2017)

Peter Bebjak je frajer! Martin Žiaran - perfektná kamera ako vždy! Výborné.

Don't Tell a Soul (2020)

Toto malo grády. Výborný thriller so silnými drama prvkami.

Návrat muže z bažin (1989)

Nestáva sa často že pokračovanie prekoná prvý diel, no tentoraz však áno. Je to celé viac nadupané, masky dokonalejšie, vtipné pasáže, humor, akcia... Vizuál nadčasový - Super! Až na tú Heather Locklear a jej výkon hahah.

Msta přichází z močálu (1982)

Musím uznať že SWAMP THING ma úplne obišlo aj keď monster horrory patria medzi moje obľúbené.. No a keďže sa chystám na novšiu seriálovú verziu tak som sa chcel dostať do obrazu... Za mňa je to pohodové 80's béčko s pekným vizuálom, ktoré vzdáva rešpekt starším monster horrorom z 50-tych rokov... Masky fajn, miestami rozpadajúce sa, ale to Arcaneovo monštrum ma rozplakalo asi na hodinku. Craven si uletel haha :) Som zvedavý na pokračovanie z 1989 a seriál 2019 :)