Stranger Things (2016) (seriál)

Při shlédnutí 1. série tohoto seriálu musím říct, že je to takový rodinný seriál s nádechem vetřelce. Určitě stojí za to a snad bude i minimálně 2. série!

Warcraft: První střet (2016)

Ten kdo četl knížky, ten kdo hrál hry by mohl být možná zklamán, nedovedu to posoudit. Já nečetl, já nehrál, na film jsem šel hned na premiéru a vůbec nelituji. Krásné provedení a krásný příběh. S otevřenou pusou jsem se díval do poslední vteřiny filmu, chlapík co seděl vedle mě byl asi natolik unešen, že v sedadle seděl ještě několik minut po skončení filmu, ještě jsem totiž z dáli sledoval titulky.. Nemůžu tomu nic vyčíst.. :)

Forever's End (2013)

Netuším, kde se na to dá podívat. Já si to třeba zakoupil ve slevě asi za 1,5 eura na steamu. Ani nevím, zda jsem film pořádně pochopil. Holka, která žila sama a tak nějak vše zapomněla. Většina její představ nebyla ani reálná. Na konci filmu (snad) vše pochopila. ( Ona to pochopila, ale já film asi ne :D )

Ztracený svět (1999) (seriál)

Srdcovka dětství, pro mě nejlepší serial o dinosaurech a podobně.. Všechny hlavní postavy jsou navíc sympatické, jen škoda, že to nedokončili.. :)

BloodRayne (2005)

Myslím, že to má strašně kruté hodnocení.. Přece žijem ve světě, kde jsou daleko, ale daleko horší filmy.. Myslím, že tento film si to nezaslouží a potřebuje trochu chvály.. Nebudu se tohoto snímku zastávat, ale určitě ho nebudu kritizovat..

Amélie z Montmartru (2001)

Krásný film, ještě lepší soundtrack a děj je přímo neodolatelný.. :)

Noc v Roxbury (1998)

Film disponuje parádním soundtrackem a pro všechny milovníky 90 let je to skvělé poslouchat. Film není pro všechny, ale pro labužníky ano.

Mizerové II (2003)

Určitě nemůžu pochopit lidi, co tomuto filmu dají špatné hodnocení.. Ano, každý má jiné fantasie a ne každý má rád tento druh filmu, ale přece tento film, si nezaslouží horší hodnocení než předchozí Mizerové.. Vždyť tyto byli snad ještě lepší.. Takže nejde vynachválit.. :)