• Pohádka

Jiří Suchý - Lehce s životem se prát (2019)

Jak řekl jeden klasik českého hard rocku, který posléze zblbnul a stal se politikem: " Zatímco Rolling Stones bourali žebříčky hitparád, Jiří Suchý zpíval píčoviny o kotěti, co spalo v botě, nebo o Babetě, co šla do světa a podobně.To je bohužel hluboká pravda. On pan Suchý je dost sebestředný člověk a v Semaforu nezacházel s lidmi zrovna nejlépe, proto mu každý utekl, jak mohl jinam.Spojením s Molavcovou u mě skončil úplně. Přesto všechno Semafor své místo na slunci určitě má a určitě si ho zaslouží.Otázkou je, kde by byl bez Šlitra, po jeho smrti už to nebylo ono.Stejně jako Miloslav Šimek bez Jiřího Grossmana.

Hollywood - Meg (2020) (epizoda)

Tak dnes celkem dobrý, homo scén minimum, naštěstí.ty první díly byly vyloženě k zblití, je to celé hodně přehnané, tenhle seriál se dal natočit mnohem vkusněji , té homosexuality je tam prostě strašně moc a naprosto zbytečně.

Dobří holubi se vracejí (1988)

Proč je tento film označen jako komedie..mě na tom nic veselého nepřišlo.Spíše drama.Mě to vlastně díky Kňažkovi ani moc nebavilo.Já mu toho alkoholika vůbec nevěřil.A to s tím krkáním do ucha to bylo naprosto zbytečné.

Hollywood - Psanci (2020) (epizoda) odpad!

Bejt bukvice, chrochtám nadšením.Jsem ale bohužel v dnešní době v menšině-jsem na ženský a u některých scén se chce takto založenému člověku zvracet.Už nikdy se nebudu moct podívat na TBBT a Sheldona Coopera stejnýma očima.To, co tu předvádí, to je opravdový humus.

Oskar Schindler (1983) (TV film) odpad!

Udělal z židů otroky, kteří pouze za stravu vyráběli nádobí pro Němce a on na tom pěkně zbohatl..Člen NSDAP. fašista, je třeba mu poděkovat:))))

Gotham - Vítej zpět, Jime Gordone (2015) (epizoda)

Selina je strašná svině, hlavně ta herečka je strašně nesympatická, to je jediné, co mi tenhle skvělej seriál trochu kazí.

Stranger Things - Kapitola pátá: Blecha a akrobat (2016) (epizoda)

Třeba tady je odpověď, proč české filmy a seriály dostávají tolik odpadů.podívejte se na ty herecké výkony.Dospělí, děti...ta nejvyšší úroveň.Toto vám žádná česká sračka nedá.U nás uměle vyhajpované hvězdy alá Trojan by tu mohly hrát maximálně "jednoho z policistů".Hraní "El" 11, to je prostě pecka, z ní to utrpení přímo sálá a věřím jí ho.A to je dítě...

Seveřané - Série 2 (2017) (série)

Humor nelze hodnotit.Těžko očekávat, že se češi budou smát na stejných místech, jako čechové a naopak.Žádné salvy smíchu se nekonaly,ale příjemné a zcela odlišné od čehokoliv jiného to bylo a za to dávám čtyři hvězdy.