• Pohádka

Bažina (2018) (seriál)

Nijak se to neliší od českých kriminálek.Je vidět, že komunistický teror nechal i po třiceti letech stopy i na Polácích.

Teorie velkého třesku - Nástrahy konkurence (2019) (epizoda)

Bernadette mi vadí od začátku, tady už je z ní bohužel taková zlá a panovačná kreatura, trpaslice s pisklavým hláskem, zakomplexovaná kráva, že je mi z ní špatně a kazí mi celý zbytek seriálu.Nechápu Howarda, že si s něčím takovým zkazil život.

Pelíšky (1999) odpad!

Rád bych viděl, jak někdo na Hanspaulce promítá na prostěradlo sousedům americké filmy a nikdo ho neudá.Rád bych viděl ženskou, která by vydržela žít do smrti s takovým uřvaným magorem.Rád bych viděl ženskou, která by snesla vedle sebe takovou vylízanou gumu, co dává na nástěnku jídelní lístek na celý týden.Jo ona to byla komedie?Ne, nebyla, hnus to byl.Dorazila mě Holubová na ródičáku.Prcat.Hřebejka i Pelíšky.

Papírový dům (Netflix verze) - Aikido (2019) (epizoda)

Proč jdou multimilionáři opět riskovat své životy, proč se nechají ovládat zakomplexovaným, psychopatickým profesorem i po loupeži č.1?To nedává vůbec smysl.Za ty prachy, co rozházeli za vybavení, vzducholodě a 140 mega euro pro plebs si mohli do smrti užívat....A nepoučitelní fízlové se opět nechají oblafnout a zesměšnit?Sladký život zločinců v Madridu:)

Papírový dům (Netflix verze) - Jsme tady zas! (2019) (epizoda)

Jediné, co mě potěšilo, byla vlepená facka tý krávě Tokio.Měla jí prostřelit hlavu, ta píča nemá absolutně žádnou pokoru.Zermřou kvůli ní tři lidé, včetně vlastní matky a jí je to u prdele a ještě vyskakuje.Za mě nejodpornější postava.

Papírový dům (Netflix verze) - Epizoda 9 (2017) (epizoda) odpad!

Teda to je slátanina, opravdu jsem dlouho nic tak špatnýho neviděl.To hodnocení tady, to je prdel, ne?Proč toho geniálního profesora nenapadlo použít rukojmí?Celý seriál se žvaní o důležitosti Alison a pak ji nechají odejít???Tam, nemusel padnout jedinej výstřel,alespoň bych se nemusel i dívat na tu trapnou a velice špatně natočenou přestřelku s mrtvým Berlinem na závěr, který asi dostal infarkt, protože do něj nasypali asi pět zásobníků a neměl na sobě ani škrábnutí.A ta jeho zlatokopka?To fízlům nedošlo, že ta holka mezi rukojmími chybí?Jdětě se vysrat španěláci, jste stejně mizerní tvůrci, jako čeští seriáloví matlalové.A vy trottlové s vypnutými mozky, co jste to vytáhli na tohle neuvěřitelný číslo s nimi.

Papírový dům (Netflix verze) - Epizoda 6 (2017) (epizoda)

Tak tohle byl konečně díl, kde nebyly skoro žádné kraviny, kromě té s Tokio na motorce a její návrat.pokud jsou ve Španělsku poldové takoví pitomci a ostřelovači neumí střílet, tak to musí být ráj pro zločince všeho druhu.A ty, milý Trevore jsi nevzdělaný.Pojmy jako čečenská mafie, ruská mafie, srbové, Makedonci....slované z východu jsou celosvětový odpad a tak je na ně na západě pohlíženo a to zcela oprávněně.

Papírový dům (Netflix verze) - Epizoda 5 (2017) (epizoda) odpad!

Super paráda, podle červeného vlasu odhalí geniální forenzní vyjednávačka profesora, zatímco její starej jako laborant chodí po fízlárně, kde nemají velitele a on rozhoduje a zamítnutí případu vkošili se kšandami s kvérem.Netušil jsem, že hlavní laboratoř je na okresní fízlárně. Jediná kladná postava je Berlin.Tomu jedinému jeho roli věřím.To musí bejt hajzl a manipulátor i v reálu.)