Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Akční
  • Pohádka

Recenze (1 286)

plakát

Manu a Matěj na cestě do Říma (2018) (pořad) 

Bohužel, měli vzít osobnost, která umí italsky.Je to trapné pozorovat Rupperta, který se představuje jako Mateeeoó a pak tam čumí jak bulík, protože neví, o čem je řeč a přijde mi, že mu to jídlo ani nechutná.

plakát

Pražské orgie (2019) 

35 %??? Ignoranti.I když klika, že jsem to viděl na Netflixu v anglině.Z ukázek s dabingem se mi zvedl kufr.Proč to ti udioti nadabovali???

plakát

Athénin poklad (1979) odpad!

Škoda, že to nenatočili Francouzi a nepojali to jako komedii. tohle bylo tak zprasené, že vůbec nechápu ty herecké hvězdy, proč do toho lezly.

plakát

Kluci z hor (2018) 

Stokrát radši cokoliv od Magnuska, než od těch Slámů, Vejdělků a podobné sebranky. Nechápu, co sem chodí za idioty, že hodnotí Magnuskův zjev a dávají tomu odpad. To vy čůráci musíte takovou Růžičkovou nenávidět k smrti. I kdyby natočil Vykoupení z věznice Shawshank, tak to nasbírá 30 %, protože Magnusek, ,.....magoři.

plakát

Smrtonosná past: Opět v akci (2013) 

Jak může mít tahle kravina 50 procent? To vypadalo, jak kdyby vymaštění a tupí rusáci udělali remake. Co mělo tohle společného se Smrtonosnou pastí? Willis je asi pro prachy schopen čehokoliv.

plakát

Gulag (1985) (TV film) 

Snůška pitomostí, od začátku se to vleklo, aby se pak na konci pospíchalo jak o život. Ta cesta útěku od vlaku po hranici vypadala tak na dvě hodinky. A ta liška.....Nikdo se ho nezeptal, co to má celou dobu v tom pytli?

plakát

Vyprávěj - Tsunami (2013) (epizoda) 

Tenhle díl autoři přepískli. Jako by nestačilo Tsunami, ale Evě se musí vrátit rakovina a "empatický" doktor jí zavolá těsně před Vánoci.. Na víc kdo by Štěpničku litoval...nikdy mu neodpustím, jak díky StB dostával podřízené do postele a ta Iveta byla taky pěkná svině bonzácká. Nechápu, že tu z nich udělali ke konci světce.

plakát

Setkání v červenci (1978) 

Nebýt Tomáše Holého, nestálo by to za nic. Kdyby to nenatočil Kachyňa, mohla to být super komedie, jenže on z toho zase udělal melodrama s mnohdy příšernou, depresívní hudbou. Ne, Kachyňu mít nikdy rád nebudu.

plakát

Rašín (2018) (TV film) 

Vypnuto po 20. minutách. A důvody jsou tři. Prvním je Ondřej Vetchý. Kdysi můj nejoblíbenější herec, nebo jeden z nejoblíbenějších, dnes je to čiré zlo. Je naprosto stejný, má určitou laťku a tu nikdy nepřekročí, protože není geniální herec a ne zdaleka může hrát cokoliv Ten samý problém je u Donutila, to jeho šišlání už člověka tak nějak omrzelo. Ten tedy nikdy mám oblíbencem nebyl, protože je to jako člověk naprostý odpad., No a do třetice-ten film má nešťastnou dobu uvedení. V době, kdy takžka v přímém přenosu vidí, všichni vidí, co jsou všichni politici za odpornou verbež tomu nemůže věřit, že byli tehdy tak čestní a zapálení pro blaho lidi... Kór když to natočí taková kreatura, která se neštítila vést po roce 1990 komunisty do voleb.

plakát

Nebe a Vincek (2008) (TV film) odpad!

Jiří Strach by měl dát tvůrce k soudu. To byl otřes.

Ovládací panel
5 bodů

Reklama

Reklama