• Pohádka

Něco je ve vzduchu (1980)

Naprostá pecka..ne tedy jako sci fi, to byl nesmysl, ale jako protikomunisticý film super.Bylo mi divné, že jsem to nikdy neviděl, zřejmě to skončilo ihned po natočení v trezoru.

Děti ze stanice Leningradská (2005)

Kri-Kri, ty idiote hloupej, jelito vypatlaný, Poláci nenávidí Rusy jako nikoho, to není o lezení do zadnice Američanům.Oni mají k tý nenávisti kurevskej důvod, pokud nevíš proč, tak si to zkus někde najít.Když jsi tupej, jak sto let stará žiletka, tak nic nepiš a bude to pro všechny lepší, ty protiruská propagando.Ten dokument jen ukazuje, jak to v tom zavšiveném Rusku vypadá.A jak je absurdní, že tahle svoloč by chtěla ovládat celý svět a neumí si udělat pořádek ani doma.

Anatomie zrady (2020) (TV film)

Pane "Marhoul", Labuda byl nadabovaný, nemluvil svým hlasem a Preiss, to byl úlet mimo, Beneš měl úplně jinou vizáž i hlas, Preiss se na tu roli vůbec nehodil.Bylo to hodně televizní, tato látka by si zasloužila mnohem lepší zpracování.Nechápal jsem, proč dělali všichni z Moravce pedofila, když jeho ženě bylo přes třicet a milenka taky nebyla taky rozhodně puberťačka. II. díl: Oceňuji, že má někdo koule ukázat, že Heydricha nezabili heroizovaní parašutisté, že protektorát a hlavně Prahu Rusáci neosvobodili,ale zabrali a že Beneš byl vlastizrádce a a měl být po návratu okakmžitě popraven. Neoceňuji ty obrovské skoky v čase, kde důležité momenty byly sděleny jen tak napůl,ale jeho hádce s hysterickou ženuškou bylo věnováno snad 15 minut.To se moc nepovedlo.mě spíš zajímalo, ve kterém momentu se E.Moravec pomátl.A Hácha...Kňažko jako Hácha úlet jako kráva.Pozornější si jistě všimli, že má Moravec vystaveny fotografie Hitlera a vedle pravého Dr.Háchy.To mě tam hodně rušilo.

Gotham - Pilotní díl (2014) (epizoda)

Nejsem fanouškem komiksů, ani Marvelovek, přece jen mám už svůj věk a nevyrůstal jsem na tom, naše generace měla Rychlé šípy.Tohle mi doporučil syn a mě se to moc líbí..Ovšem fanouškem tohoto žánru se přesto nikdy nestanu, jsou to většinou bezduché sračky pro americké děti.Tam to má tradici, u nás to nikdy nemělo a nikdy mít nebude.

Papírový dům (Netflix verze) - Série 4 (2020) (série)

Odpad všech odpadů.Za tu krávu Tokio, hnusnější postavu jsem dlouho neviděl, Palerma a scénáristu, který je pravděpodobně těžce závislý narkoman dávám jednoznačný odpad, tam už není na jedinou hvězdu nic.Dlouho se budu vyhýbat španělské produkci.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Opravdu by mě zajímalo, jaké hodnocení by to mělo, kdyby to natočil někdo jiný.Je to tu celkem ostuda, že se tu nehodnotí kvalita filmů,ale jména.Tenhle film nebyl špatný díky hvězdnému obsazení,ale ta stopáž je značně přestřelená a hodně často jsem se nudil a koukal se, kolik že to je ještě do konce.Cože???ještě hodina a půl??Vždyť se to vleče jak nudle z nosu! Některé scény jsou zbytečné, některé rozhovory trapné.Scéna s Bruce Leem se mi líbila, moc, takhle nějak si ho představuju, i když idiotům, co milují Hong kongské bezduché sračky se to asi moc nelíbilo...Finále super, ale čekat na něj přes dvě hodiny....Pomo, takže kvůli tobě, že jako osel hýkáš nadšením jsou ti, co toto nadšení nesdílí trollové?Ty máš dost, demente..

Volejte Saulovi - Neodpustitelné (2020) (epizoda)

Naprosto skvělý finále před další řadou.Je na co se těšit.I když mám pochybnosti o svéprávnosti Fringa, protože tam poslal naprostý amatéry:)

Teorie velkého třesku - Definice postačování (2019) (epizoda)

Bernadette, chtěl bych ti do hlavy zapíchnout klarinet...čím dál větší zrůda.Howard už se chová taky naprosto odporně, nechápu Raje, že s takovým zakomplexovaným pitomcem kamarádí.Ona celá ta partička už se chová k sobě hnusně.Nevím, co je k sobě pořád přitahuje.Ve svém věku už by si měli žít své životy.Ten sešup dolů je moc smutný