Ctihodný občan (2009)

Prekvapovalo ma už od začiatku, že všetci záporáci sú bieli. Počas celého filmu umierali iba bieli. Tí, čo si to najviac zaslúžili - čierna starostka a čierny prokurátor, sa dožili záverečných titulkov. Kuknem teda na profil režiséra a čuduj sa svete - černý jak bota.

Apokalypsa v Los Angeles (2014) odpad!

Herecké výkony ako z lacného porna, triky robené na PMDčku, dialógy ala Lolek a Bolek, scenárista by si zaslúžil naraziť do análu zaguľatený kôl. Nejaký debil s veľkou riťou a portorikánska "agentka" na štekloch tam bezprizorne pobehujú a kameraman trasie kamerou, aby si divák myslel, že v L.A. zúri zemetrasenie. Ďalej to už ani nebudem komentovať, lebo je to strata času. Pustil som si to preto, lebo na druhom programe dávali Babovřesky 2, čo je ešte väčší odpad ako toto. Ale nevydržal som, vypínam kisňu a idem si radšej trhať chlpy v nose, to bude bolieť menej...

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Nedokážem ohodnotiť seriál, ktorý má dve také absolútne rozdielne kvalitatívne úrovne. S Charlie Sheenom je tento seriál na 5 hviezdičiek, s Kutcherom som videl dva diely a je to na 5 guliek do hlavy pre toho žida, ktorý urobil tento castingový prúser tisícročia. V jednej časti tam riešia švédsku trojku a nanešťastie nie iba náznakovo a v druhej časti tam piča z Melroseplace celú dobu blve a všetci sa na tom strašne rehocú. Nakoniec sa vyblve Elenovi rovno do papule. Že jaká paráda. Keby som mal spriemerovať všetky 5-hviezdičkové série s Charliem a tie posledné dva diely s Kučerom, tak by mi vyšiel Odpad. Takto skurviť perfektný sitcom, to sa len tak nevidí.

Nevyřízený účet (2013)

To si jedného večera starý Sly zobral namiesto práškov na spanie omylom laxatívum a ráno mal scenár na posteľnej plachte. Možno v osemdesiatych rokoch by bol takýto film s Lundgrenom super, ale dnes je to podpriemer.

Velké riziko (1995) odpad!

Nedopozerateľná pičovina. Toto by bol prepadák už v sedemdesiatych rokoch.

Život pod vodou (2004)

Na začiatku filmu to bolo na štyri hviezdy, na konci už nebolo o čom, dávam plný počet. Samozrejme neodporúčam fanúšikom komédií typu Babovřesky.

Osamělý jezdec (2013) odpad!

Toto niekto nemohol myslieť vážne. Chcel som dať jednu hviezdu za Zimmera, ale nie, nedá sa.

500 dní se Summer (2009)

Sorry, pre mňa poriadna depka a nie romantická komédia. Čo tá mrcha vystrájala s naivným trtkom, to bolo normálne na päsťovku.

Rivalové (2013)

Kvôli tomuto filmu som sa zaregistroval na ČSFD, podľa mňa ide o jeden z najlepších filmov vôbec. To, že nezískal ani jednu nomináciu na Oscara, v mojich očiach úplne degraduje túto cenu. Režisér, herec, kamera, strih, hudba... čo vám v tej Amerike úplne jebe? No nevadí, ešteže tu sú normálni ľudia, čo vedia, že Rivali patria do prvej desiatky medzi najväčšie skvosty kinematografie. A ešte jedna vec: tuším prvýkrát sa mi český a slovenský distribučný názov páči viac ako originál, viac vystihuje atmosféru filmu. 5+