1944: Přinuceni k boji (2015)

Perfektní příklad toho, že kvalitní válečný film jde natočit i bez těch napudrovaných holywoodských hvězd a přemrštěných rozpotů

Přežili jsme území nikoho (2014)

A máme tu další válečný film o hrdinných američanech kteří válcujou naprosto neschopné něměcké vojáky po desítkách až si člověk říká jak mohl Hitler dobít skoro celou Evropu z takto idiotsky se chovající armádou. Na nějakou realističnost se opět z vysoka kašle ale na to sem u těchle filmů točenými američany zvyklý. Včem se ale tenhle snímek liší od ostatních je ten, že zde vojáci válčí spíše mezi sebou než proti nepřátelským němcům. Protože v americké armádě jsou si vždy všichni rovni bez ohledu na barvu pleti a tak amíci místo aby valčili tak se jen hádaj srdceryvně se svěřujou jak nim jsou všichni krutí. Je tu tolik klišé až běda! Chápu, že z omezeným rozpočtem nejdou dělat zázraky tak tu nebudu rozebírat efekty ani ty hrozné herecké výkony ani ten televizní look ale nad vším oči přivírat nejde. Za mě 3,5 z 10

Green Street 3: Rváči nikdy nezlomení (2013)

Jednička byla boží. Dvojka ta ještě ušla. Na trojku jsem se tak i přes určité pochybnosti těšil. Bohužel mé pochyby byly oprávněné. Už po úvodních minutách jsem si říkal, že tady je něco špatně. Ono ten film je totiž těžká nuda! Postavy se chovají jako retardi, bitky jsou trapné, ubohé a naprosto nerealistické ( jakožto účastník několika takovýchto pouličních radovánek vím co říkám). A jelikož předchozí filmy stály hlavně na dobře napsaných postavách a kvalitních autentických soubojích, je tenhle film v porovnání s jeho staršími sourozenci takový nedomrdek a nezachrání to ani překvapivě dobře hrající Adkins. Takže tešnhle film je jedno velké zklamaní!!!

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Sorry ale já ten seriál z kámošema před patnácti lety strašně žral i když se dnes na to nemůžu ani podívat

V zajetí démonů (2013)

Celých 112 minut v kinosále jsem litoval, že jsem si před začátkem neodskočil na velkou, protože jsem se málem však vy víte co. I můj hrdinný bratr co seděl vedle mne měl co dělat aby obsah svých střev bezpečně udržel tam kde má být ( byl to od něho vskutku heroický výkon). Podobných hororu jsem shlédl již pěkných par desítek ale žádný se nemůže pyšnit tak hutnou atmosférou, neboť ta je zde přímo kulervoucí. Vše působí strašně autenticky. Jak režisér tak herci zde odvedli opravdu kus práce. Film vás chytí hned po uvodních titulcích a jen tak vás nepustí. Ještě bych vám chtěl poradit ať si před shlédnutím ostříháte nechty. Ušetříte si pozdější komplikace

Resident Evil: Odveta (2012) odpad!

Nekonečná noční můra. Sledování tohoto filmu je asi tak zabavné jako strkat si ježka do prdele. VYHNOUT SE HÓÓÓDNĚ VELKÝM OBLOUKEM!!!!!!

Riddick (2013)

První pulhodinu jsem měl pocit, že se dívam na putovaní s dinosaury. Pak asi tvůrci chtěli natočit rodinou komedie ve stylu Bethovena a proto tam nasrali toho hafana. Ten kříženec kojota s chrtem je sice roztomilej ale tak nějak se mi zdá zbytečnej. Hm budiž. Pak jsem byl ale poněkud zmaten. Měl jsem totiž za to, že jdu do kina na další díl Riddicka a ne jenom remake jeho prvního dobrodružství, ale asi jsem se zpletl. Film totiž ( v té druhé půlce) kopíruje nachlup díl první takže se zněj stává naprostá zbytečnost. Místo pokračování se tak vracíme zpět na začátek. Myslím, že si David měl dát ze scénařem víc práce protože Riddick ma na víc. Ode mně tak 60% za tu nostalgii. PS, pořád se mi zdá, že je Venca tochu zakulacený. Víc posilovat!!! Míň žrát!!!

Vikingové (2013) (seriál)

Famózní výlet za kámošema ze severu. Pro fandy severské mytologie a všech drsoňu naprostá nutnost a pro všechny ostatní totéž. Všechny aspekty tohoto ,,veledíla" jsou vyšperkovány k úplné dokonalosti. Jasně nějaký hnidopich co bude tvrdit že ,,to je špatně a tam se moc kecá a že je to morbidní" se vždycky najde. Nenechte si však tímhe krhánímn kdejakého individua zajít chuť na tento serialovy klenot který se dle mého skromného názoru může rovnat i ztakovým serialovým velikánem jako je Hra o trůny a ještě se škrábat jednou rukou na řiti. 95%. Těch 5% ubírám za to, že to má jen devět epizod.