Bohemian Rhapsody (2018)

Myslím že se to vážně povedlo. Možná bych ocenil třeba při závěrečné scéně už origoš Queen, ale dávám 90 procent.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Osobně bych dal nejraději jednu hvězdu. Ale Spielberg má pár fakt dobrejch filmů, tak ho nechci jednou hvězdou odradit od další tvorby. :-/

Marťan (2015)

A otázka před odchodem z kina? Jirko, to natáčeli fakt na Marsu nebo někde v poušti? Na tento film jen tak nezapomenu. xD Mimochodem dobrý film. (80%)

Gauneři (1992)

Jeden z nejlepších filmů od Tarantina. Né-li jeho úplně nejlepší. Z mé top ten se jen tak nedostane.

Chata v horách (2012)

Pokud bych měl hodnotit komedii, tak klidně za čtyři bludišťáky. Pokud ale horor/thriller, tak max jedna hvězda. A to s bídou.

Svatba Jiřího Káry (2000) (amatérský film)

Uklidněte se, je čas klidu. Ať žije nejlépe hodnoceny amatérský film. :-D

Memento (2000)

Obávám se že trpím také ztrátou krátkodobé paměti, protože pamatovat si film celý pozpátku a ke konci přemýšlet co bylo na začátku se mi tedy vůbec nechce. Možná by trochu pomohlo shlédnout ho najednou, ale na to jsem také neměl sílu. Ps: Na film se ale asi mrkněte, protože jak koukám na komenty a hodnocení, jsem asi výjimka která potvrzuje pravidlo.

Tanec s vlky (1990)

89%? V 50 nejlepších filmech ?? 5 hvězdiček asi od všech? Dobře, dávám taky 5 hvězd minus jednu hvězdu za každou hodinu nudy...