• Krátkometrážní

Absurdistán (2006)

Nápad dobrej, ale nebylo se moc čemu smát. Z toho šlo vytěžit daleko víc. Hlášky žádný, slabá komedie. Z těch demetních lidí si šlo dělat srandu a to mi tam docela taky chybělo. A na ten jejich IQ test bych si troufnul.

Addamsova rodina 2 (1993)

Pár hlášek dobrejch, ale už se to nedokáže vyrovnat prvnímu dílu. A Peter MacNicol hrál dobře úchylnýho majitele letního tábora Chippewa.

Adidas versus Puma (2007) (seriál)

Tak tohle bylo velice zajmavý. Dozvěděl sem se dost o historii těchto dvou značek a našlo se pár věcí co mě překvapili.

Ajťáci (2006) (seriál)

Doufám, že se časem objeví více dílů. Odesílat meily a dvojklik mýší to mi nějak pořád nejde. Asi ještě nejsem připraven patřit do této partičky.

Ajťáci - Projev (2008) (epizoda)

Tenhle díl byl brutální. Patří mezi nejlepší.

Aksál (1969) (TV film)

Tohle vidět víckrát tak jdu ven a oslovim nějakou neznámou ženskou. Abrhám dokonalej.

Akta Pentagon (2003) (TV film)

Na mě působý James Spader nudně takže sem se nudil.. Druhej film co sem snim viděl a už nepotřebuju.. vidět další.

Akta X - Domov (1996) (epizoda)

Tady se asi nechal inspirovat Rob Schmidt při filmu Pach krve.

Akumulátor 1 (1994)

Ze začátku to vypadalo velice zajmavě, ale bohužel časem z toho byla pouhá nudná slátanina. Co Jana Svěráka napadlo tak tam dal, ale tím akorát pokazil tak dobrý nápad. 3 hvězdy za dobrou myšlenku.

Alenka v říši divů (2010)

Zase nám Tim Burton ukázal, že spojení Johnny Depp a Helena Bonham Carter šlape, jak hodinky. A Mia Wasikowska tam taky velice zapadla. Pěkná pohádka určitě ji ještě někdy rád uvidim. Tohle je jeden z mála filmů, kde se mi líbí všechny postavy a všechno do sebe hezky zapadlo. A taneček na konci pobaví.