• Krátkometrážní

24 hodin (2002)

Kevin Bacon to zahrál celkem dobře. Na 2 hvězdy to není. Najde se pár nelogických scén, ale mohlo to být horší. Dokoukat se to dalo.

28 týdnů poté (2007)

Klidně ať je to 280 týdnů poté nezmění to mé hodnocení na víc hvězd. Nic originálního od zombie filmů. Jediný co je jiný, že uměj rychlejc běhat. Země mrtvých je daleko lepší.

4 inyong shiktak (2003)

Ze začátku to vypadalo, že se to zajmavě rozjede a nic se nedělo. Na Jížní Koreu docela zklamání. A horor tady vážně nečekejte..

451° Fahrenheita (1966)

Tenhle film mě hodně zavedl k přemýšlení o knihách, protože jsem dřív rád čet knížky, ale tedka se raději věnuju filmům. Po hodině filmu jsem ho stopnul a šel si pro knížku a začal číst. Snad by se film hodil i dětem do školy, aby si taky něco přečetly. Lidi co nikdy nečetly tak je určitě film nezaujme natolik, jako mě. Nějradši bych přečet všechny knížky, který se ve filmu objevily.

60 sekund (2000)

Kdyby tam nebyl Cage a Lindo tak sou možná tři hvězdy...Krást auta musí být někdy docela dobrá zábava...

65 (2023)

A to byl začátek docela fajn, ale konec to byl krásný odpad.

88 minut (2007)

Chvilkama sem nevěděl koho mám podezírat dřív. Po celou tu dobu to bylo zajímavý až an ten konec ten už nebyl tak dobrej. Ale na 3 hvězdy to není.

96 hodin (2008)

Liam Neeson to zahrál perfektně. První půlhodka je klidná a zbytek filmu je akční jízda.