• Fantasy

Fany (1995) odpad!

Naše "Vaše" Jiřina opět v akci.... Škoda, že tu není nic horšího než opdad, jen ji vidím a dostávám rakovinu očí.

Avengers: Age of Ultron (2015)

V podstatě už se nedá napsat něco, co by tu už nebylo. Naprosto souhlasím s uživatelem DaViD'82. Jen bych vyzdvihl záběry se škodou 120. Škoda, že se z ní nevyklubal autobot.

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Musím říct, že za těch 110 minut mě ani jedna vteřina nenudila... Skvělý film a skvělý důkaz, že evropské filmy dokážou být na stejné úrovni jako mediálně vmasírované filmy z hollywoodu. Velmi mě baví filmy s vězeňskou tematikou jako vykoupení z SS, útěk z Alc., a tento film patří bezesporu k nejlepším v tomto žánru, jaké jsem viděl.

Top Gear USA (2010) (pořad)

Jedna hvězda, protože mám rád auta. Nebýt britského TG, tak dám možná dvě.

Švestka (2001) (divadelní záznam)

Nádherná hra s famózním výkonem PANA Smoljaka. Opět mi tito pánové prodloužili život.

Kameňák 3 (2005) odpad!

Tady už by se hodilo i nějaké mínusové hodnocení, tady už je totiž "odpad!" dost slabé slovo

Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

Ach jo, moc rád bych paní Hrzánovou potkal a potřásl jí za její skvostný výkon rukou. Říká se, že smích prodlužuje život a paní Hrzánová mi tu přidala alepsoň týden :).

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Podle mě slušný výkon na české úrovni. Navíc inspirace skutečnými případy, i když upravenými. Občas sice odjezd ála "USA" s pískotem gum z fábie 1.2 HTP ale jinak se mi tento výtvor líbí a moc se mi líbí výkon "krutibrka" Vetchého, který čím je starší, tím se na povrch dere jeho charakter a dokonalost, se kterou se snaží jít do všeho co točí.

Česko Slovensko má talent 4 (2013) (pořad) odpad!

Lidi, co nic neumí a nikdo je nezná, posuzují talent jakýchsi oveček co si do televize přišli zamávat na babičku.