Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 7 bodů
Folpi28
Marek Plášil
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Dokumentární
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Česko
Velká Británie
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Bratrstvo neohrožených
(2001)
Simpsonovi
(1989)
Živí mrtví
(2010)
Hra o trůny
(2011)
Sherlock
(2010)
Generation Kill
(2008)
Dexter
(2006)
Narcos
(2015)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Přátelé
(1994)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(9)
Mr.Marcellus
anonym1411
Havry97
svobodaluky
tomsei97
bluespiritcz
milancerny
dav3456
lukasmachek
Časové pásmo bylo změněno