Protiúder - Project Dawn (2011) (série)

Druhá séria oproti prvej pridáva oveľa zaujímavejších hlavných protagonistov (jedného kurevníka a horúcu hlavu a druhého ktorý taktizuje a plánuje.) drsnosť je fajn, striedanie lokácií je tiež plus, aj pekné ženy(často nahé). navyše chválim, že jak hrdinovia tak záporáci využívajú krytie, menia zásobníky, postupujú takticky a nevrhajú sa do každej miestnosti ale pre istotu najprv hodia granát. A chválim aj to, že seriál má v podstate uzavretý príbeh na celú sériu a čiastkové príbehy skrz ktoré sa pátra sú vždy dvojdielne a tak sa tvorcovia nemusia nikde ponáhľať.

Protiúder - Epizoda 10 (2011) (epizoda)

Záverečná časť my potvrdila že Latif je naozaj pravý Latif, tam som sa mýlil. Ale nemýlil som sa v jednej veci a to kto je podrazák. Tiež ma mierne sklamala akcia ktorá bola slabšia na to, že sme v záverečnej časti série. Ale napriek tomu útok na úľ vyzeral dobre a aj záver. Paradoxne Stonebridgova linka v závere sa my páčila viac než Scottova ale zase uňho bola fajn pästná bitka.

Protiúder - Epizoda 9 (2011) (epizoda)

Opäť fajn epizóda, síce viac jebačková než akčná, ale akcia v bunkri alebo útek pred čečencami je fajn. Záverečné lapenie je tiež fajn a zaujímavo podané ale stále mám taký pocit, že ten dotyčný nie je Latif.

Protiúder - Epizoda 8 (2011) (epizoda)

Návrat k dokonalosti. Nie 100-pecentnej ale predsa. Skvelé prestrelky, záverečné vyradenie záporáka bolo celkom funny podľa mňa. Akurát tie záverečné prestrihy medzi tým ako Stonebridge leží na nemocničnom lôžku a Scott ako jebe my prišli debilné.

Protiúder - Epizoda 7 (2011) (epizoda)

SPOILER ALERT: Tu musím jednu hviezdu ubrať. začne to zaujímavo, potom tu máme scénu ala Pornhub ,a ide sa na akciu do kosova. Akčné scény fajn ale žiaľbohu je tu jeden problém. Týpek amík ktorý nás má vyzdvihnúť na dohodnutom mieste zmizne a potom sa zase objaví a na otázku kde bol odpovie to vysvetlím potom a našich dvoch profi vojakov nenapadne že je to pasca? Čo mňa napadlo v tej sekunde keď toto povedal a nakoniec sa to aj potvrdilo. Akože Scott myslel na piču tej ekonómky uňho to chápem ale Stonebridge? Dosť veľký fail za ktorý uberám hviezdu.

Drak přichází (1973)

Dosť slabota, dokonca som u toho zíval. A to pritom milujem akčné filmy.

Protiúder - Epizoda 6 (2011) (epizoda)

Podarená epizóda. Máme tu scottove sexuálne hlášky(a že stoja za to). Stonebridge ide zatiaľ makať a jeho linka má naozaj skvelú akciu. akurát jediné sklamanie je, že sa nedozvieme kto je Latifov špión(ale mám dve horké typy) a to, že som čakal, že si Stonebridge a Agbaje dajú pästný súboj a prdlajs. Ale stále hodné 5*.

Protiúder - Epizoda 5 (2011) (epizoda)

Skvelý diel opäť zasadený do exotickej Afriky. Máme tu Joraha a naši hrdinovia mu pomáhajú zachrániť dcéru. autonaháňačka je fajn, a záverečná masakrálna a drsná prestrelka je tiež cool. Ďalší plný počet.

Prvotní vztek (2018)

Taký klon predátora akurát s Bigfootom. Síce trvá kým sa rozbehne ale potom to naberie grády, má to fajn krvavú kily, obstojného bigfoota ktorého maska vyzerá fakt dobre. Ale máme tu i zbytočný prvok v podobe indiánskeho šerifa a tej divnej baby yagy a asi najbezpointovejšiu potitulkovku akú som videl. Ale 3* dám.

Office Uprising (2018) odpad!

Po skvelom love som si povedal, že skúsim niečo s podobnou tématikou a oproti lovu je to všetko úplne o hovne. Gore je menej a je to evidentne CGI, humor je fekálny, hrdinovia sú úplné hovädá a normálne fandíte tým drbošom aby ich zabili. Už to nechcem v živote vidieť.