True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Nuž mám za sebou pár dielov prvej série a hoci to nie je zlé tak mňa osobne to až tak neoslovilo. Ale rozhodne odporúčam tým ktorý majú radi pomalšie fantasy. Ja osobne preferujem akčnejší mód. Takže * hodnotenie nedávam lebo nie som ako ostatný čo dajú odpad po jednom diely. Ako som povedal videl som pár dielov, zlé to nie je ale neoslovilo ma to natoľko aby som sa tomu venoval dokonca.

Protiúder - Epizoda 4 (2012) (epizoda)

tentokrát obliehacia časť. A celkom vydarená. Síce prvá prestrelka nič moc, ale následne sa dozvieme pár zaujímavostí, pár zvratov a nakoniec fakt super prestrelky kde sa perfektne využijú podomácky vyrobené pasce. Mohlo ich byť viac ale predsa len je to seriál nie film. No a čo sa týka záveru tak prvá časť keď spomenuli Nostromo tak čakám, že sa objaví ripleyová a čo sa týka druhej časti ten zvrat bol kurevsky klišoidný ale tak človek ako ja ktorý má napozeranú tonu akčniakov si na to už zvykol.

Protiúder - Epizoda 3 (2012) (epizoda)

Veľmi dobrá epizóda kde jediným sklamaním bol nočný súboj s tuaregom. Ale či už nahánačka po hoteli s kuriérom alebo záverečná prestrelka boli fajn. Hej a úvod s axmalim bol tiež fajn. Najmä jak dostal tonu betónu na gebuľu.

Tenkrát v Hollywoodu (2019) odpad!

Mierne sklamanie. Vzhľad, herci, atmosféra, tie cool autá, to zákulisie Hollywoodu. To všetko je topovka. Ale jednak v závere som čakal väčší masaker keď je to Tarantino. No a úprimne povedané chcel som vidieť ako zmasakrujú Tateovú. Takže záverečných 20 minút je pre mňa o hovne, ale všetko predtým je top. 4* zaslúžene a pásaž s Brucom, no to som skapíňal od smiechu. Po druhom zhliadnutí mením na odpad. Sorry ale ako študent histórie nemôžem prekúsiť to prekurvovanie.

Nepřemožitelný Samson (2018) odpad!

Kamarátka my to odporučila vraj keď sa mi páčil nový Ben Hur tak sa mi bude aj toto. Nuž Ben Hur bol cool, a toto je cool kokotina. Asi toľko k tomu.

24 hodin života (2017)

SPOILER ALERT: Je to B-čko. Ale kurnik dobré B-čko. Síce kus nasere ten americký koniec ale tak na to si už človek zvykne. Hawk skvelý, hauer aj na malom priestore fajn, Číňanka nezaujímavá a dosť šeredná, černošský priateľ je fajn, Davos ako záporák je tiež dobrý. Akcia je skvelá, naozaj drsná a krvavá, síce my chýbal nejaký ten pästný súboj ale spokojnosť a nebyť ten vydrbaný Happyend s tým, že Hawke akože na konci chcípne a potom ho zas oživia lebo šak USA filmy nesmú končiť zle. takže iba 4*.

True Blood: Pravá krev - Hořící dům lásky (2008) (epizoda)

Keď si navyknete na tú pomalosť tak postupne si všímate kvality seroša i bez nejakej extra akcie. Máme tu cool talk vo vani, zaujímavú Jasonovu linku, vyháňanie démona(dosť podarené) a podpaľačstvo ala GTA SA. Jo a celkom zaujímavý Samov beh. Síce nechápem čo sa deje ale verím, že postupne sa to rozuzlí, plus seroš ma začína baviť. Hej a vyradenie toho starého ujca bolo fajn.

The Dawnseeker (2018) odpad!

Kvalitné jak funkčnosť Cyberpunku hneď po vydaní.

Bez slitování (1977)

Taký typický 70-tkový pomaly plynúci film o pomste alá Bronsonov Death Wish. Ale o niečo slabšie držiace sa na troch hviezdach. Ale mladý Jones a záverečná masakrálna prestrelka to ťahajú k 4*. Síce film ktorému už viac pozretí nevenujem na rozdiel od Bronsonovho počinu ale to jedno pozretie neľutujem.

True Blood: Pravá krev - V chladné zemi (2008) (epizoda)

Taká epizódka ktorá dejom vpred veľmi nepohla ale objavil sa nový rodinný príslušník, zistili sme, že Jason je asi v prdeli a ten záver bol síce fajn erotický ale mohli si odpustiť tých záverečných cca 5 sekúnd.