Ovce mezi vlky (2023)

No priznám sa , že som čakal viac, dokonca aj tá akčná scéna je taká nemastná neslaná, záporáci nič extra, akurát jeden zvrat je prekvapivý. A tú linku s tým psom tú nechápem vôbec.

Bodyguard na volné noze (2023)

Na Morella síce slabé, ale inak slušný priemer. Po humornej stránke nič extra aj keď asi 4 fóry celkom pobavili. Príbeh prekvapivo fajn, občas dokonca aj tá vážnosť zafunguje, a po akčnej stránke ak nerátam prepad na moste a záverečný 1 by 1 súboj na schodoch, tak nič extra. Lenže čakal som to horšie, takže aj toto je pre tento film výhra.

Likvidátor: Znovuzrození (2022)

No videl som lepšie veci, videl som horšie veci. Už pôvodný Arnieho film trošku doondievali tie futuristické zbrane, ale inak sa to dalo. Tu skrátka herecké výkony neboli nič extra a aj tie CGI tvory nechápem (hroch sa ešte dal ale ten nosorožec bol fakt o držku). Avšak akcia odsýpala, bola slušne krvavá a dokonca sa tu kilujú všetky rasy, čož je v dnešnej PK dobe dosť prekvapivé.

Hartova válka (2002) odpad!

Nuž tak toto ma absolútne neoslovilo.

Ohnivá linie: Bitva u El Alameinu (2002)

Film ktorý je špecifický tým, že mapuje osud vojákov tej "zlej" strany. A som sním naozaj spokojný, je síce pravda, že poriadna akčná scéna je tu iba jedna a viac sa ide na psychické pojatie (niektoré delové útoky majú grády), tak ako celok naozaj dobrá podívaná.

57 vteřin (2023)

Dalo sa to pozrieť bez nejakej újmy ale jediné čo ma prekvapilo na tomto filme bolo to, že to produkoval Petr Jákl  a že Freeman hral tak jak mal hoci sa na to mohol vymrdať, ísť na autopilota a zhrabnúť keš.

Hvězda (2002)

No poviem pravdu až tak veľmi nadšený nie som. Nie je to zlé, len ja neviem prišlo mi často, že za scénou A nasleduje scéna B ktorá ale mala byť až scénou C a pravá scéna B skončila v strižni. Záver ale naozaj slušný.

Star Wars: Klonové války - The Wrong Jedi (2013) (epizoda)

Future Vader urobí všetko pre to aby Ašuku zachránil. Ibaže napriek tomu sa ona rozhodne navždy odísť s rádu Jedi a tipujem, že to bude aj jeden z dôvodov prečo prejde future Vader na temnú stranu. Hej a to odhalenie, tak to bolo jasné už v minulom diely.

Star Wars: Klonové války - To Catch a Jedi (2013) (epizoda)

Ašuka zdrhá ako o závod pred klonovanými vojakmi a nachádza spojenca v Ventress ktorá ukáže svoju novú tvár. Zároveň je teraz asi aj najväčšiemu idiotovi jasné, že kto je ten zradný Jedi.