Pod hladinou (2005)

Príjemná jednohubková detektívka z pár prekvapivými zvratmi.

Kobra 11 - Sestřička (2005) (epizoda)

Slušný diel kde sa objaví sestrička samotnej šéfky, spomenie sa tu aj Slovensko a jak prostredná tak záverečná autohonička je slušne napechovaná hláškami.

Kobra 11 - Ztráta kontroly (2006) (epizoda)

Dobre nahláškovaná epizóda kde tie doberačky králika a nekebabového Turka stoja za to.

Extreme Job (2019)

Prvé stretnutie s kórejským filmom tipu mixovania žánrov komédie, krimi a akčniaku. A zatiaľ čo tá komediálna zložka je prekvapivo super a často som mal pocit, že kukám na Policajná akadémia  po kórejsku, tak tá krimi linka bola slabšia a po akčnej stránke to bolo fakt fiasko (ani krv a ani poriadne smrte) 3* ale potenciál som cítil väčší, ale zasek je možné, že to len ja som na zlej vlne.

Kobra 11 - Axel a Marko (2005) (epizoda)

Dvaja odpadlíci po nehode nájdu kufrík a začne sa diať kucapaca, akcia fajn, akurát to ohľadom tých lístkov na F1 nejak záhadne od polky seriálu vyfučí do prdele.

Kobra 11 - Osobní statečnost (2005) (epizoda)

Prípad ktorý riešia naši hošani je prepojený s tým čo zažíva Bonrathov syn ako šofér limuzíny. Vtipná vsuvka s vyzváňaním naozaj pobaví.

Kobra 11 - Nad propastí (2006) (epizoda)

Po dlhšej dobe zmena a záporáci sú teraz banda vyznávačov takých tých o hubu športov. Akcia dobrá, záverečný výjeb hlavného záporáka tiež "Již od malička sem se nerád delil." a chudák Bonrath sa snaží nájsť auto snov ale šťastena naňho zvysoka jebe.

Kobra 11 - Na lovu (2005) (epizoda)

Po dlhej dobe nemáme ako záporáka mafoša či korumpcajta ale šéfa veľkej antivírovej filmy. Záverečná kombo akcia, teda honička a 1 by 1 súboj potešia, len nechápem, prečo dali do toho súboja tie spomašovačky. Aukcia o motorku pičovská a nevtipná.

Bone Cold (2022)

Priemer ale kvôli celkom zaujímavej pointe pridávam *.

Kobra 11 - Výbušnina (2005) (epizoda)

Opäť diel kde síce máme záporáka policajta, no opäť má za sebou istú históriu a tak trochu ho vieme chápať. Harthmutove problémy s Lucy tvoria slušný humor.