Jiu Jitsu (2020) odpad!

No tak ale toto fakt ne. Dobre akcia má aspoň nápady ale tie kecy okolo toho, hold ja viem, že snáď u každého B-čka je storyline druhoradá ale aspoň je nejaká normálna, tu je debilná.

Včelař (2024)

Jášon si žije pokojný život u jednej babči ale tá o všetko príde (a kurňa tých úvodných 20 minút je silno realistických) no a potom sa reaktivuje a chytá tých čo si to zaslúžia a je to slušne krvavá a akčná jazda, (bitka 1 by 1 v chodbe je teda masaker) síce občas trošku neprehľadný strih sa objaví ale inak spokojnosť a vcelku fajn film. Len záporák bol o hovne ale to nevadí. A ako tu už niekto napísal, pokračovanie prosím nie, takto to je podľa mňa dôstojný ending.

Rychlej Charlie (2023)

Nečakal som veľa a hoci to nie je nič extra, tak Brosnan a Bacarin majú fajn chémiu, smrte sú drsné aj keď až tak extra ich tu nie je a ako tu už aj niekto napísal, hlavný záporák je prekvapivo Afroameričan, čo je dnes už takmer hriech, a je celkom ok, ale škoda, že jeho banda ktorá vyzerá fakt cool je pokilovaná brutus lacno. Ale za 3* a na jedno pozretie vôbec nie zlé.

Argylle: Tajný agent (2024)

Pozerateľné, občas vtipné, akčne celkom ok, a tie zvraty síce ich bolo veľa ale mňa neznechutili. Avšak Howard a Rockwell nemajú medzi sebou chémiu, väčšina postáv je fakt v pozadí okrem už spomínanej dvojice a Howardiných fotrovcov. Suma sumárum dávam 3* a som zvedavý čo, ako a či sa niečo vyťaží s potitulkovky. A som rád, že som nakoniec do kina na toto nešiel.

Alias - Má vina (2001) (epizoda)

Nuž Sloane nám vymyslí slušný plán, ale našťastie otec našej Syd to odhalí, avšak ešte je tu Marshall a ten to zrejme poriešil. Will je podľa mňa v pjerdoli ale uvidíme. Hej a už som hovoril, že Abrams vie ako ukončiť epizódu?

Hrozba smrti (2024)

Ne a proste ne. Už pôvodný film so Swayzem nie je nič extra ale toto je hrúza. Dobre Gylenhall je fajn a McGregor si to tu vyložene užíva (niekto tu dokonca písal, že do budúcna ideálny záporák do frišno a jebnuto, s čím sa nedá nesúhlasiť). Ale akcia nič extra, dokonca je tam dosť pasáží ktoré smrdia CGI a to film stál o 5 melónov viac než Edwardsov Tvorca (2023) No ale najhlavnejšie je, že je to strašná nuda.

Alias - Čas ukáže (2001) (epizoda)

Boháča ten Abrams teda vie. To aj keď dakedy chcem dať 4* tak záverom to vytiahne na 5. A tu som to aj plánoval pretože pasáž v Taliansku nič moc, dokonca aj pasáž na detektore taká meh. Avšak som dosť zvedavý ako to dopadne s Sidneyním fotríkom po tom čo objavila šifrovanie v azbuke.

Alias - Barvoslepý (2001) (epizoda)

Masakerná časť, najmä pasáž v Rumunska má tak ako aj predtým grády. Zvrat ohľadom nášho programovaného vraha podarený. No a druhá polka je už taká pokojnejšia akurát Syd sa s fotrom zrejme udobrý, Will je asi v prdeli keď vydá ten článok a úplne v závere naša SD-6 zrejme začne hľadať kertice.

Alias - Odplata (2001) (epizoda)

Nuž teda pasáž v Londýne je fakt podarená aj cool, ale to v Rumunskom blázinci je teda iný šmrnc. Pasáž ohľadom Sydninej matky mi napovedá, že alebo žije alebo chcípla omnoho horším spôsobom ako sa tvrdí. Will pátra ďalej a som fakt zvedavý kam až ho to zavedie. Hej a Jonathan z Múmia potešil.

Alias - Dvojník (2001) (epizoda)

Na začiatku pošleme k pánu tých hajzlátov s implantátom, potom zachránime vedca, dostaneme sa do úzkych ale poriešime to a v závere jak otáznik ohľadom Aliasu našej Sydney, tak ukážku toho, že keď sa dačo skurviť má, hold tak sa to skurví.