Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (2 643)

plakát

Star Wars: Klonové války - Fugitive (2014) (epizoda)

Pokračovanie vyšetrovania čipu tentokrát obsahuje naozaj slušnú zábavu. Som ale fakt zvedavý ako to Palpi a spol utaja.

Srdce lovce (2024)

Má to jeden nečakaný zvrat a jednu prekvapivú smrť, ale ako celok je to slabšie, najmä tie súboje vyzerajú jak vyzerajú (krom úvodnej 1 by 1 bitky tá je cool).

Rust Creek (2018)

Skvelý námet uchopený ale naozaj ťažkopádne a nebyť tam sexi slečna, naozaj slušná dvojica buranov a jeden celkom príjemný zvrat dávam iba 2*, ale som sklamaný.

plakát

Air Force One Down (2024)

Musím povedať, že v rámci toho aký to je tip filmu (nízkorozpočtový akčniak alá 90-tky) tak to bolo celkom príjemné, odsýpalo to dobre, bál som sa, že pasáž v lietadle bude trvať celý film ale našťastie nie, akčná scéna alá John Wick príjemne potešila, akurát ten zvrat bol taký čajovejší ale nevadí. A McNamaru by som mrdal jak drak.

Lasso (2018)

Slušne krvavé a relatívne originálne, jak prostredím tak mordami (rohmi, podkovou alebo koňom). Síce by to podľa mňa malo lepšie grády kebyže to ide v komediálnom drive ale nevadí, i tak celkom fajn podívaná.

Bestie (2020) odpad!

Námet dobrý, prevedenie na chuja a tá dynamika súbojov, najmä v tej vile je fakt k smiechu.

plakát

12 hodin na odplatu (2022) odpad!

Ono už úvodná prestrelka dávala tušiť, že tu máme nie práve najkvalitnejší zbor za kamerou, ale bohužiaľ som to riskol a bola to hrúza. Je to škoda lebo príbeh je na takýto tip filmu fajn, ale inak je to hrúza a des. Willis klasicky na plagát a na pár minút.

plakát

Banda - A dveře jsou pryč (2020) (epizoda)

Tak toto bola teda jazda. Myslím, že škrtenie obrím kokotom bola iná masakrina. Záver kde sa Pičberty prizná Jeblanderovi s pôvodom vysvetľuje prečo je taká k iným rasám, hold jak sa hovorí starého psa novým kúskom nenaučíš. Butcher a Starlight si príjemne pokecali (to ma prekvapilo), odhalila sa nám trochu minulosť nášho Frencieho a dostali sme aj ex-člena sedmičky Lamplightera ktorý ale zrejme nebude až taký zmrd ako sa zdal. Jediné čomu nerozumiem je záver, konkrétne tomu ako sa tá holohlavá dievčina dostala von keď ju pičberty zbleskovala ale predpokladám, že to sa vysvetlí v ďalších partoch.

plakát

Banda - Už musíme jít (2020) (epizoda)

Hutná epizoda kde sa ukáže, že jak Jeblander tak Stormfront/Pičberty sú z jedného cesta, akurát Starlight to môže bolieť. Butcher navštívi babičku ktorá je drogová dílerka (to ma rozsekalo), zistíme, že Black Noira riadi Vought director (ale furt netuším kto to kurňa ten BN je). Hej a náš Deep sa pridal k nejakej sekte, no to tiež ešte bude prdel. Kimiko sa živí ako nájomná Kilerka a Frenchie z toho nie je dvakrát nadšený.