Kobra 11 - Krtek (2000) (epizoda)

Epický diel s epickým tankovým lovom. Plus zaujímavá linka s šéfovou.

Kobra 11 - Mat (2000) (epizoda)

Podarený diel, síce nemá tak výrazného záporáka a ani nedôjde k väčšej prestrelke vzhľadom tomu, že ide o bandu zlodejov ale inak celkom pohodka a chúďa Andrea, už druhé auto stratila kvôli Semírovi.

Kobra 11 - Černá růže (2000) (epizoda)

vynikajúci akčný diel ktorý obsahuje všetko čo mám an kobre rád. Dobrého záporáka, fajn súboje, autonaháňačky a humor.

Kobra 11 - Ztracené vzpomínky (2000) (epizoda)

Opäť dosť priemerný diel, ale dá sa to a tá mrcha ženská je teda hnus, len škoda, že ten zvrat je čiteľný ako sviňa.

Kobra 11 - Nebezpečná hra (2000) (epizoda)

Jeden z tých slabších dielov ale lepší ako predchádzajúci, síce skejteri sú blbečkovia a ani záporák nie je nič moc ale záverečná akčná pasáž ktorá ponúkne aj súboj Semíra a záporáka to ťahajú na 3*.

Kobra 11 - Chata u jezera (2000) (epizoda)

Opäť diel ktorý si dobre pamätám, pretože ma nudil, nebol síce tak zlý ako tie predtým, ale spokojný som s  ním nebol.

Kobra 11 - Tajemná moc (2000) (epizoda)

Opäť epizóda ktorú si dobre pamätám avšak kvôli tomu, že zaporáčka používala tú EMP nie preto, že by bola extra kvalitná, šak kolega Colonist to pekne zhrnul, ale ja budem zhovievavejší a dám tomu slabé 3*, stále je to moja detská srdcovečka. Hej a a ten italiano mafiózo bol pekne na prd obsadený, ale zas vyžratý bol kvalitne.

Kobra 11 - Janina (2000) (epizoda)

Síce epizóda ktorá nie je príbehovo nejako zaujímavá ale vynahradí to slušnou akciou, najmä v závere (vždy poteší keď je záverečná akčná pasáž iná než naháňačková). hej a ten zločincov sidekick bol dobrý vôl.

Kobra 11 - Maniak na dálnici (2000) (epizoda)

Asi najzapamatateľnejší diel 4 série, jednak zaujímavým záporákom, jednak slušnou demolačnou akciou a jednak parádnou hudbou.