Kobra 11 - Závodní stáj (2002) (epizoda)

Za mňa celkom v pohode epizóda kde najmä záver na priehrade je podarený. Ale * dávam dole za nič moc záporáka a za to, že Králik nedostane šancu zajebať si.

Kobra 11 - Rychlost (2001) (epizoda)

Veľmi pamätná epizóda, nielen kvôli svinacej maske, ale aj kvôli fajn hláškam typu "predjelo me prase"-"Kanec."

Kobra 11 - Černá vdova (2001) (epizoda)

Parádna epizóda s poriadne šukéznou vrahyňou. Záverečná akcia ala býčie zápasy tiež cool. No komplet celá motonaháňačka a súboj v polke masakrálna.

Kobra 11 - Jízda smrti linky 834 (2001) (epizoda)

Pamätný diel ktorý ma fajn autonaháňačky, dobrých záporákov, fajn zvraty. Lenže nemôžem pomôcť, proste to ako to poriešia v závere so záporákmi je dosť na anál. Preto * dole.

Kobra 11 - Série 4 (1999) (série)

Nie je to síce na 5* ale určite kvalitnejšia ako prvé 3 série kde by som rúbal odpady aj na polovicu epizód.  Tu je spokojnosť veľká a Králik so Semírom dobre interagujú, takže hor sa na sériu číslo 5.

Kobra 11 - Krtek (2000) (epizoda)

Epický diel s epickým tankovým lovom. Plus zaujímavá linka s šéfovou.

Kobra 11 - Mat (2000) (epizoda)

Podarený diel, síce nemá tak výrazného záporáka a ani nedôjde k väčšej prestrelke vzhľadom tomu, že ide o bandu zlodejov ale inak celkom pohodka a chúďa Andrea, už druhé auto stratila kvôli Semírovi.

Kobra 11 - Černá růže (2000) (epizoda)

vynikajúci akčný diel ktorý obsahuje všetko čo mám an kobre rád. Dobrého záporáka, fajn súboje, autonaháňačky a humor.

Kobra 11 - Ztracené vzpomínky (2000) (epizoda)

Opäť dosť priemerný diel, ale dá sa to a tá mrcha ženská je teda hnus, len škoda, že ten zvrat je čiteľný ako sviňa.