• Pornografický

Řidičák snadno a rychle (2015) (TV film) odpad!

Demencia najväčšieho zrna. Nelogické, naivne, zlé.... Proste vyhnúť sa tomuto filmu najväčším oblúkom

To Kapitola 2 (2019)

Nie zlé , ale proste na jednotku to nedosahuje a dokonca to poletuje na rozhraní s originálnou tv adaptáciou ako červený balón vo filme

Pravdivé lži (1994)

Ďalší počin zostavy Arnie Cameron a Fiedel tentoraz doplnení skvelou JLC, to nemôže byť proste zlé.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Pokračovanie terminátora suveréjne predčilo svojho predchodcu a to vo veľkom štýle. Jednotka je super ale toto nemá chybu. Grandiózny príbeh založený na desivej budúcnosti ľudstva a robotov, revolučné špeciálne efekty, legendárny Arnie a Cameron počiarknutý soundtrackom od Fiedla. Jednoznačne najlepšia scifi akcia na akú sa môžete pozrieť.

Expresní zásilka (2012)

Prekvapujúco dobrá akcia kde sa väčšinu času jazdí na bicykli. Skvelé herecké obsadenie, hlavne skorumpovaný policajt s v podaní Michaela Shannona. On sa hádam záporákom už narodil :) Príbeh jednoduchý so života messíkov so svižným tempom pri ktorom sa nenudíte. Ak ste cyklistický nadšenec bude vás to baviť o to viac.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Blokbuster ako sa patrí! Poznáte ten pocit keď idete do kina za účelom vypnúť, oddýchnuť si a hlavne pobaviť sa? Pacific rim je práve o tom , žiaden zložitý príbeh , boj Jeagerov proti Kaiju obalený v 190 miliónovom rozpočte rovná sa akčná paráda. Jednorázová záležitsť ktorá do bodky splní svoj účel.

Robocop (2014)

Voči remakom som vo všeobecnosti dosť skeptický, inak to nieje ani pri robocopovi. Namiesto akčnej jazdy mi bol v kine naservírovaný film plný politiky , vela kecania a zbytočnééé natiahnuté robocove rodinné záležitosti. Kinnaman je ok, ale kam sa hrabe na starých psov ako Jackson, Oldman a Keaton. Kvôli nim sa dajú tie dve hodiny vydržať.

Stroj času (1993)

Ranný počin režiséra Del Tora ma milo prekvapil, stroj času ukrytí v historickom artefakte , ktorý sa dostane do rúk starožiťníka Jesusa a on postupne odhaluje jeho silu. Škoda tej druhej polovice ktorá mala aj hluché miesta, ktorá trošku uberá na atmosfére.