Pán času (2005) (seriál)

Viděl jsem tři dílu a absolutně nechápu co se na tom ostatním tolik líbí. Vtipné to není, triky jsou primitivní, prostě nic.

Počátek Země Nezemě (2011) (TV film)

Peter mi byl celou dobu tak protivný, že jsem si film nedokázal užít.

Grand Star (2007) (seriál)

Hodnoceno po prvním díle. Knižní předloha (série Ledová společnost) se mi celkem líbí, ale toto zpracování vypadá jako kdyby bylo dělané před dvaceti lety a s minimálním rozpočtem. Dál sledovat nebudu.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Mám rád akční filmy a dokážu jim prominout určitou nereálnost, ale to co tvůrci provedli v závěrečné scéně je prostě moc. Dvě auta, která odtáhnou 10 tunový sejf, ocelové lano, které prořízne banku, ... Hodně mi tím zkazili požitek z filmu, takže dávám jen 3*.

Transformers 3 (2011)

Kdo by to byl řekl, že souboje obřích transformerů můžou být taková nuda ...

Love in the Wild (2011) (seriál)

Seznamovací reality show. Líbí se prostředí a myšlenka soutěží. Co tuto hru shazuje jsou účastníci - všichni jsou to modelové/modelky a chybí mi zde "normální" lidé. Další nevýhodou je určitý stereotyp - po pár dílech jsem se začal nudit.

Expedition Impossible (2011) (pořad)

Hodnoceno po prvních třech dílech. Pořad velmi připomíná Amazing Race, jen s tím rozdílem že závodí trojice a cestuje se jen na malém území a ne po celém světě. Vyzkouším ještě pár dílů a pak se rozhodnu jestli má smysl sledovat dál.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Animáky máme rád, ale tento mě moc nenadchnul. Jediná část, která mě opravdu zaujala byla scéna prolétání ohněm a i to bylo hlavně kvůli výborně použité hudbě.

Nejlepší střela (2010) (pořad)

Nejsem žádný nadšenec do zbraní, ale tahle show se mi líbí a určitě doporučuji alespoň vyzkoušet pár dílů.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Jedna z mých nejoblíbenějších fantasy sérií. A navíc dobře zfilmovaná. Nemůžu se dočkat dalších dílů.