Hříšná touha (2020) (seriál) odpad!

Bože, to je ale bullshit! Zkoukla jsem první díl a... je to fakt škoda času. Silikonové balóny, které urputně drží perfektní tvar i vleže na zádech, mladý hřebeček, který vůbec není sexy, ne, tohle zavání pornofilmem pochybné kvality. Navíc, stačí mi přečíst si tu recenze a mám po chuti. Bye, Mexiko...

Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film)

Konečně po dlouhé době fakt dobrá pohádka. Vtipná, herci hráli skvěle, obsazení perfektní. Moc jsem se bavila. Hodně mě bavil Děrgel, ale v podstatě všichni byli moc dobří. Nevím, proč posuzovat pohádku podle toho, jak jí rozuměly děti. Dobrá, vtipná pohádka je lepší než přitroublé Kameňáky a Babovřesky, které postrádají všechno, co měla tato pohádka. A pokud se v ději ztráceli dospělí a nevyznali se v posunech času, tak prostě -  no comment.

The Punisher (2017) (seriál)

To je naprostá špice. Nejlepší akčňák, jaký jsem kdy viděla a to jsem toho viděla MOC! Miluju Bernthala, tahle role mu sedí jako pr... na hrnci! Doufám, že bude i třetí řada... 100%**

Psychiatr (2018) (seriál)

Skvělý seriál. Skvělý "plot", herecké výkony, prostě špice! Už delší dobu jsem si tak "nesmlsla"!

Okamžik zlomu (2007)

Sir Anthony Hopkins je naprosto skvělý herec! Je to symfonie! Já ho miluju... Jeho hlas, mimika, styl hraní, to je úžasné. Plný počet hvězd. Ryan Gosling jako asistent prokurátora se také dobře uvedl. :-) Prostě mňam!

V mysli vraha (2015)

Miluju Anthony Hopkinse a jeho herectví. Těšila jsem se a rozjezd filmu byl fakt dost dobrý! Pak se rozmluvila a převzala vedeni v konverzacích i akci Milka Abbie Cornish a kvalita šla rázem dolů. Anthony to sám neutáhne, divím se, že jí něco, ať už v rámci scénáře nebo mimo něj, neřekne. Ta holka to okamžitě zařadí o level, dva níž. Během honičky městem, když už to s ní fakt nejde, jí řekne "shut up!", btw.měl by jí to říkat každých pět minut (přpadně jí jednu natáhnout! - Já vím, že to by Anthony neudělal...). Chtěla jsem to vzdát, ale cca po polovině se objevil Colin Farrell a tihle dva chlapi u mě mají 5*!! Anthony je No.1 - navždy, i ve svém úctyhodném věku! Sumasumárum, až na Abbie - to byl zážitek.

Orange Is the New Black (2013) (seriál) odpad!

Nuda...Kdo viděl Vis a vis, tak - na tohle se nedá dívat. Diletantsky udělané, herecké výkony neuvěřitelně slabé. Hlavní hrdinka hloupá Barbína, sice podobně jako Macarena ve Vis a vis, ale tam je napětí, sex, násilí, psychologicky zajímavé postavy, skvělé záporačky, které táhnou seriál Vis vzhůru... Jak mohlo být Orange nominované na cenu Emmy, nechápu. Jeden díl stačil. Sledování? Pro mne ztráta času.

John Wick 3 (2019)

Miluju akční filmy. Jednička i dvojka mě naprosto nadchly. Trojka...? Herecké obsazení opět skvělé, dvě třetiny filmu super, ale poslední část, která se odehrává v hotelu, byla už podle mne překombinovaná, hodně protahovaná, akcí natolik přecpaná, že jsem se začala nudit a dokonce jsem kousky soubojů přeskakovala. O jednu hvězdu míň, než předchozí díly. Nicméně, budu se těšit na čtyřku.

Temný Kraj (2017) (seriál)

Vaculíka mám ráda, líbí se mi i Tereza Kostková. David Suchařípa hraje skvěle parchanta jak vystřiženého z dob komunistů. Ale tím to končí. Co mne odrazuje od sledování je role Zimy, jeho kecy na téma tradice, legendy, bludné kořeny, bludičky, otravná posedlost tradicemi a jejich vysvětlování každému, to je na "přeshubu". Nevím, proč to tam autorky cpou.Taky mě nebaví Studénková, její styl hraní mi tam nesedí. Scénická hudba je hrozná, stejný motiv pořád dokola, deprese, bez nápadu, nuda. Kamera - no comment. Celkově dávám seriálu 2 hvězdy.

Mrtvý bod (2015) (seriál)

Představitelka Jane Doe, Jaimie Alexander, táhne seriál ke dnu. Nebaví mě jeden její výraz, který má neustále nasazený...Dívám se silou vůle na třetí díl a fakt mě to nebaví. Béčkový seriál. Ani hlavnímu hrdinovi nevěřím. Námět je dobrý, ale... tím to končí. Zpracování pod psa. Překvapilo mne celkových 72% hodnocení. Měním ze tří *** na dvě.