barsy

barsy

okres Zlín

0 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Avengers (2012)

 • poster

  Počátek (2010)

 • poster

  Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

  Opravdu úchvatný film, který ani snad nedokážu popsat. Celý děj je dobře promyšlený a celkově jak se příběh postupně rozvíjel se mi velmi zamlouvalo. Líbily se mi promyšlené charaktery postav, zvlášť trpělivého a pečlivého Andyho. Tento film si rozhodně zaslouží 5* a velmi doporučuji zhlédnout.

 • poster

  Šestý smysl (1999)

 • poster

  Anthropoid (2016)

  Jsem docela ráda, že se filmu zhostili hlavně Britové, jelikož si myslím, že by se film tolik nepovedl kdyby ho dělali jen Češi. Už jen v případě Cilliana Murphyho nebo Tobyho Jonese, kteří kteří hrají velmi dobře a jistou kariéru už mají za sebou, nebo i Jamie Dornan mě ve své roli překvapil. Každopádně i Češi se svých rolí ujali překvapivě dobře. Celý snímek byl skvělé zfilmováný, u filmu jsem se nenudila, scény nebyly příliš natahované. Scéna samotného atentátu nebo závěrečné scény v kostele byla vskutku bravurní. Překvapilo, jak až moc do podrobna byly scény natočené podle skutečnosti. Za mě jednoznačně 5 hvězd.

 • poster

  Kód Enigmy (2014)

 • poster

  Mlčení jehňátek (1991)

 • poster

  Muž na laně (2015)

  Najdou se i lidé, kteří si při přečtení názvu filmu a nepozorného přečtení obsahu (třeba já) opravdu mysleli, že Muž na laně je podvedený sci-fi akční film. No, nicméně když se na obrazovce objevila taková roztomilá francouzská atmosféra, trochu mě to zaskočilo. I přes všechno se mi ale naskytla úžasná podívaná a musím říct že u samotného finále jsem nebyla nikdy tak nervózní jak u tohohle filmu.

 • poster

  Warrior (2011)

 • poster

  Dunkerk (2017)

  Christopher Nolan mě snad nikdy nezklame. Letos přišel sice s něčím úplně jiným, ale výsledek je úchvatný. Dunkerk se svou strukturou dost odlišuje od jiných válečných filmů, nevypráví vyloženě nějaký propracovaný příběh, od kterého by se odvíjel děj, je dán pouze jakýsi základní kámen příběhu. Prvně jsem si říkala, že je to špatně, ale pak mi došlo, že tento snímek nemá být o tom. Absolutně úžasně film vystihuje pocity určitých lidí. Bylo až neuvěřitelné, kolik emocí vám to dalo. Zároveň se dočkáte akce a neuvěřitelného napětí. Moc se mi také líbilo, jak si Nolan pohrál s časem, celý snímek pak dostal jiskru a nikdo by mě nedonutil opustit sál ani na minutu. Vizuální zpracování je také velmi dobré, z platná pak nemůžete odtrhnout oči. Stěžovat si nemůžu ani na obsazení, Hardy nebo Murphy tradičně skvělí, ale nechyběli ani talentovaní mladší herci. Trochu mi vadilo, že jsme se moc nedozvěděli o příběh nějakých postav, některé postavy byly velmi zajímavé a myslím že by bylo velkým přínosem kdyby jsme se o nich dozvěděli něco více. I přesto že na film jsem se těšila přes půl roku, a proto moje očekávání byla velmi velká, tak mě Nolan opět překvapil a pořád stále ukazuje svoji neuvěřitelnou preciznost a kreativitu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace