Hard Boiled (1992)

Takhle by se nějak dal definovat akční film. John Woo ukazuje že akce mu jde prostě na jedničku a je v ní nejlepší. Poslední scéna v nemocnici je prostě jen čistá akce a i když trvá snad 20 minut člověk se u ní vůbec nenudí. Prostě tenhle režiser měl natočit Maxe Payna a byla by to pecka

Den nezávislosti (1996)

Blockbuster jak má být, v roce 1996 patřily efekty ke špičce a i dnes mají pořád co nabídnout. Nejlepší Emmerichův film

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

V dnešním světě cenzury Stallone natočil řezbu která se nebojí ukázat válku jak doopravdy vypadá, takže ustřelené končetiny a podobné si v tomto filmu užijete dosyta. Prostě Rambo udělá v Barmě pořádek a s nikým se nemazlí! Kdyby to bylo o něco delší vůbec bych se nezlobil ale i tak super

Rallye smrti (2008)

Opravdová řezba, mám rád Andersonovy filmy 90%

Dvojčata (1988)

Tenhle film mi už prostě přirostl k srdci, Danny a Arnie jsou skvělí a zahráli to oba skvěle, prostě skvělá dvojka!

Červený trpaslík (1988) (seriál) odpad!

No větší blbost jsem snad ještě nikdy neviděl, tenhle rádoby humor je velice trapný.

Temný rytíř (2008)

No teda zase taková pecka to nebyla, ten starý dobrý Batman je pryč, Gotham už je jen obyčejné velkoměsto, už tu nejsou žádné Gotické stavby, ale i tak to nebylo špatné a dávám 80% Ale co musím vyzdvihnout je fantastická hudba Hanse Zimmera to je opravdu nářez!

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Další skvělý western, opět ho natočil ital a opět má fantastickou hudbu. Postavy jsou skvěle zahrané, záporák jak má být. No prostě raději se na to podívejte.