Živí mrtví - Tady Negan (2021) (epizoda)

Tak tohle bylo něco :) Emocionální jízda od začátku do konce. Negan nám jednou všem bude chybět: Kdo by to byl jednou kdy řekl.

Zabití posvátného jelena (2017)

Z N E P O K O J U J Í C Í . To by asi tento film popsalo nejlépe. Surovost a zejména strnulé a děsivě chladné chování řady postav tohoto příběhu spolu se znepokojivou hudbou. To jsou hlavní elementy tohoto snímku. Snímek rozhodně není pro každého, na druhou stranu si z něj odnesete zážitek, pokud film nezavrhnete s jednoduchými skeptickými slovy ,,co je to za blbost?" Ve filmu za jisté nechybí řada symbolismů a rád si o nich ještě v budoucnu něco přečtu. Objektivně 70 - 75 %.

Živí mrtví - Ještě jedno (2021) (epizoda)

Wow! Tak toto bylo něco. Tomuto dílu nechybí hutná atmosféra, napětí, dobré dialogy i dokonce několik plot twistů. Zaujal mě jak podmanivý soundtrack i dobře napsané dialogy. Herecké výkony jsou také slušné. Zajímá mě co pokračování přinese.

Mařenka a Jeníček v lese hrůzy (2020)

Tahle ,,pohádka" je mnohem více deep než si z ni asi většina diváků ze zhlédnutí vezme. Což je škoda. Zajímavých myšlenek je tam více. A krásně se na to dívá. Objektivně 3 hvězdy. Za mě hvězdy 4.

Kull dobyvatel (1997)

Moje guilty pleasure film z dětství :D Kvalita je asi na 2 hvězdičky, ale na běčkový film bych, řekl, že jde o povedený kousek, co má výprávu, zajímavé postavy atd.

Živí mrtví: Počátek konce - Konec je začátek (2020) (epizoda)

Tato epizoda za mě osobně měla něco navíc. Těším se co bude následovat. Další hmotný argument proč Morgan této show dal něco navíc. P:S. Hned 2 zajímavé vedlejší postavy v jednom dílu.

Díra (2019)

Film, který vás nenechá chladnými. Dost na zamyšlení, který se nebojí explicitního násilí, které ve většině případů má svůj smysl. Až na zvláštní konec rozhodně nadprůměrná podívaná.

První očista (2018)

Nevím proč ale nejvíce mi sedla 1/4 to jsem se až divil místním hodnocení. Zbytek filmu mě, ale vůbec nechytl. Nevím nevím. Jinak asi zasloužené 3 hvězdy. Ale druhá půlka mě vůbec nechytla. Bohužel.