Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Wow! Tak to bylo něco. Tvůrci slibovali největší bitvu v historii co jsme mohli na obrazovkách vidět. A fakt nekecali :O Je to jako by jste zkombinovali bitvu z 300 a LOTRU dohromady. I emocionálně to bylo skvelě vygradované. Lidem co se tenhle díl nelíbil jsou podle mě úplně mimo a není třeba je brát vážně. Takhle vyjevenej z nějakého dílu seriálu jsem snad ještě nikdy nebyl :O.

My (2019)

Snímek bych nehodnotil ani tak jako horor, spíš film jako takový. Líbí se mi zde reřisérův znatelný rukomis, kdy drobné detaily dodávají snímku jiný rozměr. (obecně scény v autě) Sníměk je napěchovaný podobenstvími a různými detaily, takže určitě stojí za opětovné zkouknutí. Na druhou stranu. Na to, že jde o horor, tak zde příliš vysloveně děsivých scén neuvidíte i když si myslím, že v kontextu celého snímku je to odpustitelné, protože budete často v napětí co další rozuzlení přinese a i tak je to pár creapy scén. All in all, jde o vydařený snímek, který se však bohužel nevyvaroval některých chyb po kterých vzniká více otázek než asi původně mělo být. Pokud se vám líbil předchozí sníměk ,,Run!'' určitě stojí za navštívení.

Černé zrcadlo - Zkušební verze (2016) (epizoda)

Řekl bych, že pojmenování ,,hororový inception'' zde bude sedět nejvíce. Za mě zatím nejlepší díl série. Intenzivní Překvapivé

Sedm životů (2008)

Will Smith dokazuje proč právem patří mezi špičku ve svém oboru. U dramat je to vidět nejvíce, jak je schopný se/ vás řádně emočně vyždímat. Dojemný příběh, jehož dialogy i pointa jsou tak hezky napsaný, že nepřichází pocit klišé.

Pravý rytíř (2016) (TV film)

Jedna z nejlepších moderních pohádek za posledních 10 let. A že jich jich teda moc není co by za něco stálo stálo ... Vaculíkovi role náramně sedla. Dal bych 4 hvězdy, Aleš vzhledem k hodnocení filmu dávám 5. P.S. Nezlobte se mě, ale hodnocení pod 3 hvězdy jsou v tomhle případě, u hodnocení české pohádky úplně mimo .

Kult hákového kříže (1998)

Silný film, o nenávisti, pochopení ale i sebeuvědomění. Někdy velmi nepříjemný a někdy naopak vykouzlil úsměv na tváři. Určitě stojí za zhlédnutí.

Živí mrtví - Evoluce (2018) (epizoda)

Neuvěřitelné :O V momentě když si už říkáte, že už vás seriál přeci po 9 sérii nemůže překvapit je tu plot swist jak sviňa ! P.S. Super soundtrack u poslední scény

Grinch (2018)

Na úvod chci poznamenat, že jsem nikdy nebyl žádný fanoušek původního Grinche. Byl jsem ovšem velmi mile překvapen. P.S. Už jsem mi dobrých 8 let nestalo aby mi z dojetí u filmu ukápla slza .. :)