Živí mrtví - Stradivárky (2018) (epizoda)

O poznání klidnější než předešlé epizody. (Až na intenzivní nástup!) Nechyběli však výborné dialogy a výborná kamera. (Která dle mého velmi zkvalitnila zážitek z celého seriálu) Jsem zvědavý co náš čeká přístě. Kosty jsou vrženy

Živí mrtví - Kdo jste teď? (2018) (epizoda)

Upřímně, trochu jsem se obával jak bude vypadat seriál po tak dlouhém time jumpu. Musím ale říct, že jsem naprosto spokojen. Zajímavá zápletka na závěr, dialogy i nové postavy, které nezklamaly. Dokonce i Judith, u které jsem se upřímně trochu obával, že by mi mohla lézt na nervy podobně, jako Carl v 2. sérii, funguje v seriálu výborně. Jsem zvědavý co příjde dál :O !

Živí mrtví - Co přijde pak (2018) (epizoda)

Důstojné zakončení Ricka Grimese. Chytré propojení postav a zcenárií z minulosti do současnosti. Jsem moc zvědavý jak se bude seriál dál ubírat. P.S. . . . . . . . V životě bych neřekl, že se mi někdy tak moc zželí Negana.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Surový, nevyzpytatelný, dojemný, chytlavý. Každý z těchto přívlastků na seriál naprosto sedí. Jeho hlavní doménou jsou postavy a jejich vývoj. Jsem již v 9. sérii a seriál mě stále zcela naplňuje. “They’re gonna feel really stupid when they find out… They are screwing with the wrong people.” — Rick

Černé zrcadlo - Národní hymna (2011) (epizoda)

Surově reálný až místy velmi nepříjemný zážitek pro otrlé, kteří se nebojí přemýšlet a hoví si v metaforách a jiných připodobněních. V tomto případě, kritikou společnosti. Chytne vás a nepustí až do konce, když už si přejete ať to máte za sebou a ono to tak nějak dopadne ... Nenechte se odradit, píšu bezprostředně po zkouknutí. Určitě stojí za zhlédnutí, jen není pro každého. DÁVÁM 5 HVĚZDIČEK.