Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
20. nej uživatel Španělsko
2 fanoušci
/ 2 body
epony
paulina
Španělsko
artist
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Dobrodružný
Akční
Fantasy
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Francie
Velká Británie
Československo
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Amadeus
(1984)
Osvícení
(1980)
Mechanický pomeranč
(1971)
Frida
(2002)
Klan létajících dýk
(2004)
Muž, který sázel stromy
(1987)
Nauka o snech
(2006)
Věčný svit neposkvrněné mysli
(2004)
Fontána
(2006)
Hrdina
(2002)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
20. nej uživatel Španělsko
2 body
Fanklub
(2)
veroo
Dzema